Ankieta zawodnicza

Wypełnij formularz zawodnika, i rozpocznij współpracę

Wybierz trenera

 • Kraków
  Paulina Golec

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trenerka lekkiej atletyki. Medalistka Mistrzostw Polski, czynny sportowiec, jej specjalizacja to biegi długodystansowe w tym maraton. Pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel, niezależnie czy jest to poprawa ogólnej formy fizycznej czy przygotowanie się do zawodów. Interesuje się wieloma zagadnieniami związanymi ze sportem i aktywnością fizyczną tj.: motoryką, dietetyką oraz fizjologią.

 • Lublin
  Michał Płecha

  Instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, od kilku lat prowadzi zorganizowane zajęcia biegowe w Lublinie. Ciągle aktywny biegacz, szczególnie zainteresowany dietetyką sportową i metodologią treningu, których różne koncepcje weryfikuje na treningach i zawodach. Rekord życiowy na 10 km – 33:13 min. Pomoże ci osiągnąć wymarzony cel!

 • Katowice
  Rafał Snochowski

  Multimedalista  Mistrzostw Polski w biegach średnich, reprezentant kraju w Halowych Mistrzostwach Europy. Człowiek z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną wprowadzi Twój trening na wyższy poziom sportowy. Systematyczny i odpowiednio dopasowany trening przynosi efekty, ale tylko wtedy gdy jest skrojony bezpośrednio pod zawodnika. Odkryj swój potencjał!

 • Częstochowa
  Jakub Jelonek

  Absolwent i doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener lekkiej atletyki. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Rio de Janeiro. Multimedalista Mistrzostw Polski. Trener który pomoże Ci znaleźć cel i krok po kroku poprowadzi cię do niego.

 • Warszawa
  Kamil Krauze

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. trener lekkiej atletyki. Były zawodnik wyczynowy z rewelacyjnymi wynikami 1000m – 2:29:50, 3 km – 8:25:00, 10 km – 31:43, 21 km – 1:11:43. Specjalista od treningu długodystansowego. Pomoże rozwinąć skrzydłą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym biegaczom. 

 • Kraków
  Małgorzata Janik

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Była lekkoatletka. Instruktorka sportu ze specjalizacją lekka atletyka. Specjalistka od treningu kobiet. Pomoże postawić ci pierwsze kroki w bieganiu, powrócić do formy po porodzie lub pokaże ci jak ćwiczyć w ciąży. Pomoże Ci osiągnąć biegowy cel i uzyskać zgrabną sylwetkę.

 • Kraków/Zabierzów
  Krzysztof Bodurka

  Ekspert od biegów górskich i ultra. Reprezentant Polski w biegach górskich i skyrunning. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach górskich, 11 zawodnik Mistrzostw Europy w skyrunning classic w 2017 roku. Pomoże ci przygotować się do zawodów pod względem wydolnościowym jak i technicznym.

 • Kraków
  Marek Kawik

  Absolwent krakowskiego AWF. Trener II klasy sportowej o specjalności lekkoatletyka. Były zawodnik w biegach średnich. Trener przygotowania kondycyjnego i motorycznego kadry Polski juniorów w Unihokeju. Szkoleniowiec, który pomoże ci zarówno poprawić aspekty wydolnościowe, jak i motoryczne.

 • Szczawnica
  Michał Jarosz

  Trener-misjonarz, absolwent AWF, były reprezentant Polski, medalista Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Przez wiele lat przebywał w Peruwiańskich Andach biegając na wysokościach 3000m – 4500m n.p.m. Prowadzi indywidualne treningi, weekendy, miniobozy oraz wycieczki biegowe w górach. Przygotowanie do biegów ultra, konsultacje z techniki biegania i techniki biegów górskich. 

 • Wrocław
  Michał Bujała

  Specjalista w zakresie treningu indywidualnego i treningów grupowych. Wyciśnie z Ciebie ostatnie poty i zmotywuje do dalszej pracy. Od wielu lat z powodzeniem rywalizuje na dystansach od 5 km do półmaratonu. Pomoże rozwinąć skrzydła zarówno początkującym jak i zaawansowanym biegaczom.

 • Kraków
  Krzysztof Janik

  Absolwent krakowskiego AWF. Były zawodnik, medalista Mistrzostw Polski. Współpracuje z zawodnikami amatorskimi i wyczynowymi. Specjalista od treningu od 10 km do ultramaratonów. Pomoże Ci rozwinąć możliwości biegowe jak i teoretyczne. Znakomity szkoleniowiec i wykładowca.

Pola oznaczone * są wymagane

Dane Zawodnika Switch to EN

Rodzaj wykonywanej pracy *
Skąd się o nas dowiedziałaś/łeś? *

Zdrowie

1. Czy cierpisz na choroby przewlekłe (np. cukrzyca, astma)? *
Czy miałeś/łaś lub zdiagnozowano u Ciebie: zawał serca, operacje serca, koronografię, poszerzane tętnice, wstawiany rozrusznik serca, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, niewydolność zastawek, transplantację serca, wrodzoną wadą serca? *
3. Czy cierpiałeś/cierpisz na nadciśnienie lub zbyt wysoki poziom cholesterolu? *
4. Czy na któreś z poniższych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco? - Czy odczuwasz ból w klatce piersiowej przy wykonywaniu wysiłku fizycznego? - Czy zdarza Ci się odczuwać nieuzasadnione duszności? - Czy miewasz zawroty głowy, omdlenia lub utraty świadomości? - Czy używasz środków medycznych mających poprawić czynność serca? - Czy miewasz wrażenie palenia lub drętwienia kończyn dolnych w trakcie spacerów na krótkich dystansach? *
5. Czy występują u Ciebie jakikolwiek problemy mięśniowo szkieletowe limitujące Twoją sprawność fizyczną? *

Trening

1. Czy masz jakieś doświadczenia z uprawiania sportu wyczynowego lub amatorskiego w przeszłości – opisz – dyscyplina, poziom, liczba lat treningu, najlepsze osiągnięcia? Oraz ile lat temu to było? *
2. Czy uprawiasz jakąś aktywność poza bieganiem?
Jeśli tak to jaką i jak często? *

Bieganie

1. Ile maksymalnie kilometrów zdarzyło Ci się pokonać na jednym treningu lub ile minut zdarzyło Ci się maksymalnie biec? *
2. Ile razy w tygodniu biegasz?
Czy biegasz regularnie? *
3. Ile kilometrów przebiegasz tygodniowo? *

4. Czy różnicujesz trening pod względem intensywności, długości, stosujesz interwały, podbiegi itd. ? Jeśli tak to w jaki sposób? *
5. Czy wykonujesz dodatkowe ćwiczenia poza bieganiem ? Ćwiczenia wzmacniające, rozciągające itp. ? Jeśli tak to jakie? *
6. Po jakim terenie najczęściej biegasz? *

7. Jeśli startowałeś/łaś na zawodach biegowych podaj rekordy życiowe na poszczególnych dystansach?

3km
5km
10km
Półmaraton
Maraton
Inne
8. Jeśli startowałeś/łaś na zawodach biegowych w ostatnich 3 miesiącach. Podaj datę i rezultat?

3km
5km
10km
Półmaraton
Maraton
Inne
9. Czy używasz, posiadasz jakieś urządzenia do pomiaru prędkości i intensywności treningu (GPS, pulsometr, aplikacje w telefonie)?
10. Podaj przykładowy tygodniowy trening jaki wykonywałeś/łaś w ostatnim czasie lub jeśli był to plan treningowy (internet, gazeta itp.) to przyślij go lub namiar na niego.

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Trening

1. Jakie są twoje cele związane z bieganiem? Krótko i długo falowe?
2. Ile czasu w tygodniu możesz poświęcić na trening? Podaj dni tygodnia, porę dnia i ilość dostępnego czasu (w godzinach lub minutach),
jeśli uprawiasz jeszcze dodatkową aktywność również zaznacz w tabeli?

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3. Zaznacz poniżej tereny dostępne w twojej okolicy po której zazwyczaj biegasz i możesz bez problemu z nich skorzystać? *
Inne informacje, którą mogą mieć znaczenie.
Przeczytaj nasz regulamin

Dziękujemy, ankieta została wysłana

Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.