Masaż z dojazdem do klienta w Krakowie

Masaż sportowy

 • Masaż treningowy

  Jest to masaż przygotowawczy, stanowiący dla sportowca dodatkowe obciążenie fizyczne, które powinno być uwzględnione w cyklu treningowym.

  więcej szczegółów
 • Masaż startowy

  Wykonujemy go bezpośrednio przed rozgrzewką. Ma on na celu szybkie i głębokie rozgrzanie mięśni oraz aparatu więzadłowo-stawowego.

  więcej szczegółów
 • Masaż powysiłkowy

  Wykonuje się go bezpośrednio po zawodach sportowych (ewentualnie pomiędzy poszczególnymi startami).

  więcej szczegółów
 • Masaż podtrzymujący

  Stosowany po zakończeniu sezonu, podczas przerwy w regularnym treningu. Celem tego masażu jest utrzymanie organizmu zawodnika w optymalnej sprawności fizycznej.

Cena 50-100 zł w zależności od zabiegu

Czas 20-60 min

Masaż sportowy nóg

Taping medyczny

Taping

Polega na oklejaniu ciała specjalnymi plastrami o określonej strukturze. Za twórcę metody uważa się japońskiego fizjoterapeutę i chiropraktyka- dr Kenzo Kase. Efekty działania taśm, to m.in. poprawa krążenia, zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawa funkcji mięśni, wspomaganie funkcji stawów.
Taśmy wykonane są z bawełny, a ich rozciągliwość zbliżona jest do rozciągliwości ludzkiej skóry. Pokryte są klejem akrylowym, aktywowanym pod wpływem ciepła. Są także odporne na działanie wody, zatem po naklejeniu na skórze taśma może być noszona kilka dni nie tracąc swoich właściwości.

Cena 25 zł pojedyncza aplikacja

Masaż leczniczy

Oparty na technikach masażu klasycznego. Ma na celu walkę z toczącymi się w organizmie procesami chorobowymi przy np. schorzeniach reumatologicznych, neurologicznych, narządu ruchu. Polecany także w przypadku bólu i sztywności karku, przy zwiększonym napięciu mięśniowym, podczas rekonwalescencji. Czas masażu uzależniony jest od rodzaju schorzenia a także od ogólnego stanu pacjenta.

 • Przeciwwskazania: Choroby skórne, żylaki, menstruacja, zaawansowana osteoporoza, stany zapalne, choroby zakaźne, wysoka temperatura ciała.

Cena 100 zł pojedynczy zabieg

Czas 60 min

Masaż leczniczy
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż całego ciała, idealny dla osób przemęczonych, mających do czynienia z przewlekłym stresem. Techniki wykorzystywane podczas masażu nie przekraczają progu bólu.
Masaż przynosi rozluźnienie, pomaga odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować.

Cena 100 zł pojedynczy zabieg

Czas 60 min

oferta trenerska

Nowość obozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.

.. . . . . .