TRENINGI DLA FIRM

Sprawniejszy i zdrowszy człowiek to klucz do rozwoju osobistego i zawodowego.

Treningi biegowe dla firm to coś więcej niż tylko bieganie. Podczas naszych zajęć skupiamy się na elementach zaniedbanych. Wykonujemy mnóstwo ćwiczeń wzmacniających, które przydają się  zarówno w bieganiu jak i w życiu codziennym. Pracujemy nad wszechstronnym rozwojem całego ciała. Doskonalimy technikę biegu, analizujemy błędy uczestników, podpowiadamy w przygotowaniach do konkretnych zawodów. Nasze autorskie programy treningów dopasowane są do grup osób o różnym poziomie sprawności fizycznej. Dlatego zarówno uczestnik początkujący jak i mocno zaawansowany będzie mógł wykonać trening wymagający i sprecyzowany na rozwój jego osobistej formy. Nasze doświadczenie z wieloma czołowymi markami pokazuje, że pracownicy korzystający z naszych usług potrafią się lepiej integrować, wyrażają większą chęć do działania na podłożu zawodowym oraz czują się zdrowsi psycho-fizycznie.

 

POZNAJ NASZA OFERTĘ:

 

Cena treningu już od200 zł

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.