Athlete survey

Wybierz trenera

 • Kraków
  Paulina Golec

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trenerka lekkiej atletyki. Medalistka Mistrzostw Polski, czynny sportowiec, jej specjalizacja to biegi długodystansowe w tym maraton. Pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel, niezależnie czy jest to poprawa ogólnej formy fizycznej czy przygotowanie się do zawodów. Interesuje się wieloma zagadnieniami związanymi ze sportem i aktywnością fizyczną tj.: motoryką, dietetyką oraz fizjologią.

 • Lublin
  Michał Płecha

  Instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, od kilku lat prowadzi zorganizowane zajęcia biegowe w Lublinie. Ciągle aktywny biegacz, szczególnie zainteresowany dietetyką sportową i metodologią treningu, których różne koncepcje weryfikuje na treningach i zawodach. Rekord życiowy na 10 km – 33:13 min. Pomoże ci osiągnąć wymarzony cel!

 • Katowice
  Rafał Snochowski

  Multimedalista  Mistrzostw Polski w biegach średnich, reprezentant kraju w Halowych Mistrzostwach Europy. Człowiek z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną wprowadzi Twój trening na wyższy poziom sportowy. Systematyczny i odpowiednio dopasowany trening przynosi efekty, ale tylko wtedy gdy jest skrojony bezpośrednio pod zawodnika. Odkryj swój potencjał!

 • Częstochowa
  Jakub Jelonek

  Absolwent i doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener lekkiej atletyki. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Rio de Janeiro. Multimedalista Mistrzostw Polski. Trener który pomoże Ci znaleźć cel i krok po kroku poprowadzi cię do niego.

 • Białystok
  Paulina Mikiewicz-Łapińska

  Absolwenta Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego w Białymstoku. Trenerka lekkiej atletyki. Była reprezentantka kraju w biegach średnich ze znakomitymi rekordami życiowymi 800m – 2:02:36, 1000m – 2:40:89. Propagatorka zdrowego trybu życia. Pomoże Ci w stawianiu pierwszych biegowych kroków, a także wyniesie na wyższy poziom bardziej zaawansowanych zawodników.

 • Warszawa
  Kamil Krauze

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. trener lekkiej atletyki. Były zawodnik wyczynowy z rewelacyjnymi wynikami 1000m – 2:29:50, 3 km – 8:25:00, 10 km – 31:43, 21 km – 1:11:43. Specjalista od treningu długodystansowego. Pomoże rozwinąć skrzydłą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym biegaczom. 

 • Kraków
  Małgorzata Janik

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Była lekkoatletka. Instruktorka sportu ze specjalizacją lekka atletyka. Specjalistka od treningu kobiet. Pomoże postawić ci pierwsze kroki w bieganiu, powrócić do formy po porodzie lub pokaże ci jak ćwiczyć w ciąży. Pomoże Ci osiągnąć biegowy cel i uzyskać zgrabną sylwetkę.

 • Kraków/Zabierzów
  Krzysztof Bodurka

  Ekspert od biegów górskich i ultra. Reprezentant Polski w biegach górskich i skyrunning. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach górskich, 11 zawodnik Mistrzostw Europy w skyrunning classic w 2017 roku. Pomoże ci przygotować się do zawodów pod względem wydolnościowym jak i technicznym.

 • Kraków
  Marek Kawik

  Absolwent krakowskiego AWF. Trener II klasy sportowej o specjalności lekkoatletyka. Były zawodnik w biegach średnich. Trener przygotowania kondycyjnego i motorycznego kadry Polski juniorów w Unihokeju. Szkoleniowiec, który pomoże ci zarówno poprawić aspekty wydolnościowe, jak i motoryczne.

 • Szczawnica
  Michał Jarosz

  Trener-misjonarz, absolwent AWF, były reprezentant Polski, medalista Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Przez wiele lat przebywał w Peruwiańskich Andach biegając na wysokościach 3000m – 4500m n.p.m. Prowadzi indywidualne treningi, weekendy, miniobozy oraz wycieczki biegowe w górach. Przygotowanie do biegów ultra, konsultacje z techniki biegania i techniki biegów górskich. 

 • Wrocław
  Michał Bujała

  Specjalista w zakresie treningu indywidualnego i treningów grupowych. Wyciśnie z Ciebie ostatnie poty i zmotywuje do dalszej pracy. Od wielu lat z powodzeniem rywalizuje na dystansach od 5 km do półmaratonu. Pomoże rozwinąć skrzydła zarówno początkującym jak i zaawansowanym biegaczom.

 • Kraków
  Krzysztof Janik

  Absolwent krakowskiego AWF. Były zawodnik, medalista Mistrzostw Polski. Współpracuje z zawodnikami amatorskimi i wyczynowymi. Specjalista od treningu od 10 km do ultramaratonów. Pomoże Ci rozwinąć możliwości biegowe jak i teoretyczne. Znakomity szkoleniowiec i wykładowca.

Fields marked * are required.

ATHLETE SURVEY Zmień na PL

Type of your work *
Where did you find out about us? *

HEALTH

1. Do you suffer from chronic diseases (eg diabetes, asthma)?*
2. Have you had or been diagnosed with: heart attack, heart surgery, coronary artery, widened arteries, inserted pacemaker, arrhythmia, heart failure, heart transplantation, congenital heart disease etc.? *
3. Have you suffered from hypertension or too high cholesterol? *
4. You can answer yes to any of the following questions? - Do you feel chest pain while exercising? - Do you ever feel unreasonable shortness of breath? - Do you have dizziness, fainting or loss of consciousness? - Do you use medical devices to improve your heart is function? - Do you have the sensation of burning or numbness of the lower limbs while walking on short distances?*
5. Do you have any musculoskeletal problems limiting your physical fitness? *

TRAINING

1. Do you have any experience in practicing competitive or amateur sports in the past - describe - discipline, level, number of years of training, the best achievements? And how many years ago was it? *
2. Do you do any activity other than running?*
If you do, what and how often? *

RUNNING

1. How many kilometers did you do in one workout or how many minutes have you run without stop? *
2. How many times a week do you run? *
Do you run regularly? *
3. How many kilometers do you run per week? *

4. Do you differentiate the workout in terms of intensity, length, use intervals, tempo runs, etc.? If you do, describe us in what way?*
5. Do you do additional exercises? Strengthening, stretching exercises etc.? If you do, write us which ones?
6. What area do you usually run on? *

7. .If you competed in running races, provide personal records at distances?

3km
5km
10km
Halfmarathon
Marathon
Other distance
8. If you have competed in a running race in the last 3 months. Enter date and result?

3km
5km
10km
Halfmarathon
Marathon
Other results
9. Do you use some devices to measure the speed and intensity of training (GPS, HR monitor, app in phone)
10. Give an example of a weekly training you have been doing recently or if it was a training plan (internet, newspaper, etc.)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

TRAINING

1. What are your goals for running? Short and long term?
2. How much time per week can you spend on training? Enter the days of the week, time of day and the amount of time available (in hours or minutes), if you have additional activity, also check in the table?

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday
3. Select the areas available in your area below which you usually run and you can use them without any problems? *
Other information which could have matter?
Read our regulations

Thank you, the survey has been sent. Wait for contact from our coaches or write an email to kontakt@runningperformance.pl

Wyjazdyobozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.