Aplikacja

Trenuj z aplikacją
za 39zł miesięcznie
Zarejestruj się
TRENING W APLIKACJI TRENINGOWEJ

W naszej ofercie znajdziecie możliwość wygenerowania automatycznego indywidualnego planu treningowego do wybranego celu biegowego w naszej aplikacji treningowej. Oferta skierowana jest do amatorów biegania, którzy chcą mieć zbilansowany plan treningowy, speriodyzowany do konkretnego celu biegowego, który podlega automatycznej modyfikacji względem startów kontrolnych w trakcie realizacji. A nie potrzebują wsparcia bezpośredniego i kontaktu z trenerem. Nasz automat dostępny jest w wersji standard naszego systemy w cenie 39 zł/miesięcznie. Za ułamek ceny w stosunku do współpracy bezpośredniej trenerem, można samemu zbudować spersonalizowany plan treningowy. Aplikację w tej wersji można połączyć z aplikacją STRAVA i z swoim zegarkiem treningowym, wtedy realizacja treningu trafia bezpośrednio do naszego systemu i Twojego kalendarza w systemie.

 

 

 

 

 

CO otrzymujesz w ramach TRENINGU W APLIKACJI
  • Spersonalizowany plan treningowy do wybranego celu: zawody (biegi uliczne), biegi górskie, biegi z przeszkodami, poprawa wytrzymałości, odchudzanie, roztrenowanie

  • Indywidualne dobranie intensywności do poszczególnych jednostek treningowych w oparciu o tempo lub tętno. Wykonując test biegowy lub wpisując swoje wyniki z zawodów.

  • Ćwiczenia z instrukcjami w formie wideo: wzmacniające, sprawnościowe i rozciągające precyzyjnie rozmieszczone w planie treningowym, zgodnie z periodyzacją do wybranego celu. Na przykład:

  • Połączenie naszego systemu z Twoim zegarkiem za pomocą aplikacji STRAVA do bezpośredniego przesyłania realizacji do naszego serwisu

  • Możesz dodawać samodzielnie dodatkowe zawody do planu treningowego i modyfikować plan względem nich, tak aby nie przeciążyć swojego organizmu i trenować mądrze

 

 

TRENUJ
Z APLIKACJĄ
za 39zł miesięcznie

oferta trenerska

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.