JCommerce – firma IT, Katowice

Dziękujemy trenerowi za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu do biegowej mekki w Polsce czyli Szklarskiej Poręby. Przyniósł on wiele wymiernych korzyści dla naszego biegowego teamu. Podczas pobytu realizowana była spora różnorodność treningów oraz ćwiczeń wsparta fachowymi poradami. Był to świetny sposób na uporządkowanie treningowego chaosu oraz wyeliminowanie podstawowych błędów jakie popełniają nie tylko początkujący biegacze. Każdy z uczestników obozu znalazł na wyjeździe coś dla siebie. Dla jednych była to chwila odpoczynku od miejskiego zgiełku, dla innych był to czas na podjęcie ważnych decyzji w temacie kolejnych wyzwań biegowych.

Play – operator telefonii komórkowej, Warszawa

Współpraca z Running Performance to ciągłe doskonalenie naszych biegowych umiejętności.  Coroczne wyjazdy do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale to nie tylko biegowy weekend spędzony pod fachowym okiem trenera, ale obcowanie w miejscu gdzie przygotowują się najlepsi zawodnicy z naszego kraju. Treningi organizowane przez trenera to spójna myśl szkoleniowa, dostosowana do indywidualnych możliwości zawodników z naszej grupy. Otwartość trenera pozwala na ciągły kontakt, uzyskiwanie porad i opinii na tematy treningowe i około biegowe.

Klub wysokogórski, Kraków

Dziękujemy trenerowi za świetne przygotowanie grupy do zimowych startów skiturowych. Wspólne treningi oraz plany treningowe w zankomity sposób poprawiły nasze możliwości i odwzorowały się w wynikach. Teraz czekamy na dalsze treningi tym razem do biegów górskich i maratonów.

S4E – firma IT, Kraków

Running Performance był partnerem naszej spółki w ramach projektu S4E RUN. Przez cztery miesiące pracownicy naszej firmy trenowali  w oparciu o indywidualne plany treningowe i pod czujnym okiem zawodowego trenera. Z perspektywy czasu gorąco polecamy taką formę współpracy z kilku powodów. Po pierwsze, pozwala ona poprzez dobrze dobrane plany treningowe zachęcić trenujących do wysiłku czym motywowani są optymalnymi postępami. Po drugie, treningi pod czujnym okiem specjalistów z Running Preformace skupiały się także na innych niezbędnych elementach treningu jak choćby na często marginalizowanych ćwiczenia wzmacniających i rozciągających. Po trzecie i najważniejsze, dzięki współpracy z Running Performacne udało się nam w sposób bezpieczny  przygotować w cztery miesiące grupę kilkunastu osób do pokonania półmaratonu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do treningów prawdopodobieństwo urazów i kontuzji udało się sprowadzić do minimum. I cały projekt zakończył się sukcesem. Dziękujemy!

Ericpol, firma ICT, Kraków

Pracujemy z trenerem kolejny rok i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy. Szukaliśmy trenera, który zaszczepi bieganie w naszej firmie. Przygotuje i zachęci zespół do wzięcia udziału w Kraków Bussines Run. W pierwszej edycji wystawiliśmy jeden zespół, ale w kolejnej już 4, z nadzieją spoglądamy w przyszłość 🙂 Trening stał się dla nas nieodłączną częścią naszego życia, daje energię do codziennego funkcjonowania i odskocznię od pracy zawodowej. 

CISCO, Kraków

Współpracujemy z trenerem od dwóch lat. Jest to okres w którym zachęcamy swoich pracowników do aktywności i zdrowego trybu życia. Bieganie to najprostsza forma spędzania wolnego czasu, a praca z trenerem pozwala nam na jeszcze lepsze spożytkowanie tego czasu. Współpraca z Running Perfomance to nie tylko treningi biegowe to profesjonalnie prowadzone zajęcia dla każdego. Dlatego uczęszczają na nie zarówno osoby przygotowujące się do różnorakich zawodów jak i zupełni amatorzy chcący się poruszać.  

Lundbeck BSC, Kraków

Dziekujemy trenerowi za przygotowanie naszych drużyn na Kraków Business Run, Półmaratonu Marzanny i innych imprez. Wspólne treningi i spotkania w gronie osób pracujących pod jednym dachem dały nam nie tylko możliwośc roziwjania swoich pasji ale poznania innych pasjonatów z naszej firmy. Nie pozostaje nam nic innego jak trenowac dalej i wyznaczac sobie nowe cele!

Grzesiek, 42 lata

Marton poniżej 3:30! Done!

Marton poniżej 3:30! Done!

Pobiegałem z Twoim planem i 3:30 złamane tj. 3:29 i 3:27. Dzięki!

Paweł, 34 lata

Maraton poniżej 4h, czemu nie!

Cel jaki chciałem osiągnąć w końcu udało się zrealizować Maraton Warszawski 3:57:55. Trenowałem zgodnie z otrzymanym od Pana planem treningowym.

Szymon Wąsowicz, 34 lata, Opole

Trójkołamacz!

Współpraca z Krzyskiem jest wielką przyjemnością. Profesjonalne plany treningowe i konsultacje mailowe doprowadziły mnie do spełnienia jednego z moich marzeń – pobieglem maraton w 2:59 🙂 Krzysiek przesyłał plan idealnie dopasowany do moich możliwości , motywował w chwilach zwątpienia 🙂 a po sukcesie cieszył się równie mocno jak ja… DZIĘKUJE TRENERZE!!! a wszystkim polecam współpracę.

Napisz nawą opinię

Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.