Analiza techniki

Wyeliminuj błędy, popraw sprawność
250zł
Sprawdź szczegóły
Analiza techniki biegu

Właściwe dopasowanie techniki biegu do aktualnych możliwości Waszego organizmu to wydajniejszy bieg, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wystąpienia kontuzji. Mimo że, wszyscy ludzie z zewnątrz wyglądają podobnie to jednak wiele nas różni, mamy spersonalizowaną budowę anatomiczną, odmienne możliwości gibkości i siły mięśniowej, które wpływają na nasz bieg, a zarazem na ekonomikę wysiłku. Czasami wydaje się, że biegniemy poprawnie, ale nie zdajemy sobie sprawy że, taka technika nie pozwala nam osiągać dobrej wydajności, a czasami prowadzi do powstawania urazów. Niektórym wydaje się, że poprawienie techniki polega tylko na przekazaniu informacji co robimy źle i jesteśmy w stanie sami wszystko skorygować. Nic bardziej mylnego, lepsza technika to następstwo kilku czynników. Pierwszy to analiza błędów i ich uświadomienie, następnie znalezienie czynników blokujących jej poprawę i ich usunięcie, kolejny krok to wprowadzenie zmian i ich utrwalenie.

 

 

 

NOWOŚĆ! ANALIZA ONLINE SAMODZIELNIE NAGRANEGO WIDEO!

 

 

 

Co otrzymujesz w ramach Analizy techniki:
  • Wideo analizę techniką SLOWMOTION wszystkich faz kroku biegowego
  • Omówienie błędów i propozycje wprowadzenia zmian
  • Zaproponowanie programu ćwiczeń poprawiających gibkość i sprawność aparatu ruchu
  • Zasugerowanie ćwiczeń wzmacniających osłabionych parti mięśni
Koszt
250zł

 

 

 

TECHNIKA BIEGU
Wyeliminuj błędy, popraw sprawność
Uzupełnij dane kontaktowe
Skąd się o nas dowiedziałeś*:

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.