Testy Wydolnościowe

„Testy wydolnościowe dla laika to spis nic nieznaczących cyfr, dla profesjonalisty encyklopedia wiedzy o zawodniku”

Testy WYDOLNOŚCI

Dzięki badaniom wydolnościowym jesteśmy w stanie określić aktualny stan przygotowań twojego organizmu oraz w sposób bardzo dokładny dobrać obciążenia treningowe. Badając zmiany stężenia kwasu mlekowego we krwi pod wpływem wysiłki fizycznego otrzymujemy dane potrzebne do bardzo precyzyjnego określenia progów i stref treningowych. Trening oparty na jak największej ilości informacji płynących z Twojego organizmu pozwala w bardzo precyzyjny sposób kontrolować działania treningowe. Systematyczne testowanie pozwala osiągać znakomite rezultaty.

Oferta obejmuje:

  • Przeprowadzenie testu wydolnościowego biegowego progresywnego
  • Pomiar w trakcie testu parametrów: intensywność, tętno, stężenie kwasu mlekowego
  • Analizę testu poprzez:
    wyznaczenie progów metabolicznych AT, LT określonych parametrami tętna HR i stężenia kwasu mlekowego La
    wyznaczenie stref treningowych określonych prędkością i tętnem
    wyniki wraz z interpretacją i wskazówkami trenerskimi
  • Dodatkowo gratis pomiar składu masy ciała z określeniem zawartości tłuszczu i jego rozmieszczenia , a także ilość wody i masy mięśniowej w organizmie
Cena testu wydolnościowego220 zł
Skąd się o nas dowiedziałeś:
[recaptcha class:pull-left]

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim

Nowość obozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.

.. . . . . .