Testy Wydolnościowe

"...encyklopedia wiedzy o zawodniku i jego fizjologii"
290zł
Dowiedz się więcej
Testy wydolności

Dzięki badaniom wydolnościowym jesteśmy w stanie określić aktualny stan przygotowań twojego organizmu oraz w sposób bardzo dokładny dobrać obciążenia treningowe. Badając zmiany stężenia kwasu mlekowego we krwi pod wpływem wysiłki fizycznego otrzymujemy dane potrzebne do bardzo precyzyjnego określenia progów i stref treningowych. Trening oparty na jak największej ilości informacji płynących z Twojego organizmu pozwala w bardzo precyzyjny sposób kontrolować działania treningowe. Systematyczne testowanie pozwala osiągać znakomite rezultaty.

 

 

 

„Testy wydolnościowe dla laika to spis nic nieznaczących cyfr, dla profesjonalisty encyklopedia wiedzy o zawodniku i jego fizjologii”

 

 

 

Oferta obejmuje
  • Przeprowadzenie testu wydolnościowego biegowego progresywnego według protokołu prof. Jerzego Żołądzia
  • Pomiar w trakcie testu parametrów: intensywność, tętno, stężenie kwasu mlekowego
  • Analizę testu poprzez:
    wyznaczenie progów metabolicznych AT, LT określonych parametrami tętna HR i stężenia kwasu mlekowego La
    wyznaczenie stref treningowych określonych prędkością i tętnem
    wyniki wraz z interpretacją i wskazówkami trenerskimi
Koszt
290zł

 

 

 

Testy Wydolnościowe
Sprawdź swój organizm

oferta trenerska

Uzupełnij dane kontaktowe
Skąd się o nas dowiedziałeś*:

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.