Kalkulator biegowy

Dowiedz się jak skutecznie trenować

Kalkulator treningowy pomoże ci w sposób uporządkowany trenować, startować i uniknąć błędów w dopasowaniu intensywności. Pokaże ci jaki wpływ na twój rezultat ma twoja waga oraz temperatura powietrza. Stań się bardziej świadomym biegaczem! Przeczytaj o naszych ŚRODKACH TRENINGOWYCH, INTENSYWNOŚCIACH TRENINGOWYCH I KONCEPCJI TRENINGOWEJ

Dane personalne:


Dane fizyczne:

Dane treningowe:


Wybierz rodzaj intensywności treningowych:
Podaj wynik jaki chcesz osiągnąć?
Dystans Twój wynik
Kalkulator biegowy
Nasz kalkulator treningowy to znakomite narzędzie zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem, jaki tych bardziej zaawansowanych. Dzięki temu narzędziu nie będziecie robili błędów treningowych takich jak źle dobrane prędkości i intensywności treningowe. Będziecie mogli dostosować swoje prędkości do swojej aktualnej formy biegowej. Podanie tętna spoczynkowego oraz tętna maksymalnego pozwoli Wam określić z dokładnością do jednego uderzenia indywidualne strefy intensywności. Wprowadzenie wyniku z ostatniego startu pozwoli Wam oszacować dokładne tempa treningowe w odniesieniu do prędkości mierzonej w minutach na kilometr, jak i w kilometrach na godzinę. Druga opcja przyda się osobom wykonującym trening na bieżni mechanicznej. Dodatkowo będziecie mogli zobaczyć jak aktualna forma przekłada się na wyniki na innych dystansach. Obliczanie tempa jest bardzo proste i pozwala na bieżące reagowanie na zmiany zachodzące w Waszym treningu. Kalkulator pomoże Wam także odnieść się do wpływu temperatury na prędkości startowe i treningowe i odpowiednio je obniżać. Dodatkowo wpisując swoją wagę i wzrost możesz otrzymać cenne wskazówki dotyczące twoich możliwości i rezerw wagowych oraz ich wpływu na twój wynik w zawodach. Tabela międzyczasów przy określonej intensywności przyda się w szybszym i dokładniejszym komponowaniu treningu na niepełnym wypoczynku czyli w treningu interwałowym.
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.