TRENINGI DLA FIRM

Sprawniejszy i zdrowszy człowiek to klucz do rozwoju osobistego i zawodowego
już od 250zł
Sprawdź ofertę

Treningi biegowe dla firm to coś więcej niż tylko bieganie. Podczas naszych zajęć skupiamy się na elementach zaniedbanych. Wykonujemy mnóstwo ćwiczeń wzmacniających, które przydają się zarówno w bieganiu jak i w życiu codziennym. Pracujemy nad wszechstronnym rozwojem całego ciała. Doskonalimy technikę biegu, analizujemy błędy uczestników, podpowiadamy w przygotowaniach do konkretnych zawodów. Nasze autorskie programy treningów dopasowane są do grup osób o różnym poziomie sprawności fizycznej. Dlatego zarówno uczestnik początkujący jak i mocno zaawansowany będzie mógł wykonać trening wymagający i sprecyzowany na rozwój jego osobistej formy. Nasze doświadczenie z wieloma czołowymi markami pokazuje, że pracownicy korzystający z naszych usług potrafią się lepiej integrować, wyrażają większą chęć do działania na podłożu zawodowym oraz czują się zdrowsi psycho-fizycznie.

Sprawniejszy i zdrowszy człowiek to klucz do rozwoju osobistego i zawodowego.

poznaj naszą ofertę
webinar
Dawka wiedzy dla początkującego i zaawansowanego sportowca amatora.

  Na przykład:

 • Jak zmotywować się do regularnej aktywności fizycznej
 • Jak biegać w zimie
 • Dieta wegetariańska i wegańska. Fakty i mity.
 • Prawdy i mity krążące wokół odżywiania sportowca amatora.
Zdrowy kręgosłup online
Spotkania mają za zadanie wzmocnić i rozciągnąć mięsnie osłabione przez siedzący tryb pracy. Przywrócić naturalne krzywizny i poprawić tonus mięsniowy.

Podczas treningów będziemy wykonywali ćwiczenia, które są zalecane przez fizjoterapeutów i trenerów w celu zapobiegania bólom kręgosłupa i mięśniom powiązanym. Zajęcia będą prowadzone pod okiem trenera, który bezpośrednio zadba o poprawne wykonywanie ćwiczeń.

Siła i stabilizacja online
Spotkania na treningach wzmacjniających w formie zdalnej, które zmotywują grupę do pracy i dadzą „kopa” na kolejny tydzień treningu.

Podczas treningów będziemy wykonywali ćwiczenia, które są zalecane w prewencji urazów w treningu biegowym. Dodatkowo grupa będzie miała kontakt bezpośredni z trenerem podczas którego można zadawać pytania jakie się pojawią w trakcie poprzedniego tygodnia.

Rozciąganie i mobilizacja online
W trakcie zajęć zajmiemy się poprawą mobilności w stawach, przywróceniu pełnych zakresów ruchu naszego ciała. Rozciągnięciu przykurczonych mięśnii przywróceniu im elastyczności.

Podczas zajęć będziemy wykonywali ćwiczenia, które są zalecane przez specjalistów jako tygodniowa rutyna każdego człowieka dbającego o zdrowie. Zajęcia prowadzone pod okiem specjalisty, który zadba o techniczne wykonywanie ćwiczeń.

Q & A
W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli otrzymać fachowe wskazówki od trenera dotyczące treningu i wszystkich elementów związanych z ich bieganiem. Spotkanie będzie prowadzone w formie online i każdy uczestnik będzie mógł zadawać pytania.

Możemy także zorganizować podobną formę spotkania z naszym dietetykiem, który odpowie na pytania uczestników.

Bieganie
Prowadzimy treningi biegowe w terenie oraz organizujemy challenge firmowe przygotowując i motywując pracowników do osiągnięcia celu.

  Przykładowe działania dla innych firm:

 • 3 miesięczny challenge biegowy
 • 3 grupy biegowe (zacznij biegać, cel 10km, cel półmaraton)
 • przygotowanie planów treningowych dla każdej grupy w naszej aplikacji RunningPerformance
 • spotkania Q&A raz w miesiącu dla każdej grupy
 • raz w tygodniu trening „Stabilizacja i siła”
 • webinar raz w miesiącu
 • założenie i prowadzenie klubu na platformie STRAVA (aplikacja do analiz treningowych i statystyk)
plan treningowy grupowy
Plan treningowy do wybranego celu będzie dostępny w naszej aplikacji w darmowym pakiecie. Znajdziecie w nim szczegółowe opisy treningów biegowych jakie uczestnicy powinni wykonywać w tygodniu. Uwzględniając także treningi dodatkowe jak rozciąganie i ćwiczenia wzmacniające. Plan będzie rozpisany dla każdego celu na cały okres trwania projektu.
Co zawiera się w pakiecie indywiduzalnych planów treningowych
 • Indywidualne konto na naszej platformie RunningPerformance.com.pl.
 • Trener wygeneruje automatycznie każdemu plan treningowy oparty na jego aktualnej formie i zamierzonym celu biegowym.
 • Konto pozwala automatycznie pobierać realizację treningów z konta STRAVA u przesyła je do naszego serwisu.
 • Dostęp do trenera, który odpowie na Wasze pytania w trakcie realizacji planu
zaufali nam

zobacz jaktrenujemy
TRENINGI DLA FIRM
Uzupełnij dane kontaktowe
Skąd się o nas dowiedziałeś*:

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.