Trener online

Przejdź do: Opis treningu
Rozpocznij współpracęFormularz zawodnika

Cena259 zł miesięcznie

 

Korzyści jakie zyskujesz z treningu z trenerem online.

Jako osoba szukająca dla siebie optymalnego treningu zasługujesz na osobiste uwagi i porady dotyczące profesjonalnych przygotowań, jakie otrzymują najlepsi sportowcy na świecie. Pomożemy Ci zindywidualizować i przeanalizować Twój trening, tak abyś w szybki i bezpieczny sposób osiągnął wymarzony cel.

Gotowe plany treningowe nigdy nie spełnią Waszych indywidualnych potrzeb. Tylko bieżąca współpraca, analiza, zastosowanie odpowiedniej objętości i obciążeń treningowych do Waszego aktualnego poziomu pozwala w spokojny i bezpieczny sposób dążyć do osiągnięcia maksymalnych możliwości.

 

W trakcie współpracy na zasadzie trener online otrzymujesz

 • Analizę dotychczasowego treningu
 • Oszacowanie aktualnego poziomu wytrenowania
 • Znalezienie słabych i mocnych stron Twojego organizmu
 • Zaplanowanie celu i strategi dążenia do jego realizacji
 • Wyznaczenie prędkości i intensywności treningowych za pomocą sprawdzianu biegowego
 • Plan treningowy dostosowany do indywidualnych możliwości czasowych zawodnika
 • Współpraca poprzez specjalny panel treningowy 
 • Stworzenie zestawów ćwiczeń uzupełniających
 • Porady dotyczące sprzętu sportowego
 • Konsultacje mailowe i telefoniczne
 • Zniżki u partnerów

 

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ Z TRENEREM ONLINE?

Współpraca z trenerem online to spokój i zrównoważony trening ułożony dokładnie pod Twoje potrzeby. Dogłębna analiza wstępna Twojego treningu pozwala ułożyć zindywidualizowany program przygotowań dopasowany do Twojej aktualnej formy i możliwości czasowych jakimi dysponujesz. Poprawa słabych i uwydatnienie mocnych stron Twojego organizmu pozwala w optymalny i wielopłaszczyznowy sposób rozwinąć Twój potencjał sportowy. Możliwość ciągłego kontaktu telefonicznego z trenerem wprowadza porządek i bezpieczeństwo w Twoim treningu oraz pozwala skonsultować każdy problem, począwszy od aspektów treningowych, poprzez dobór sprzętu sportowego, strategię i odżywianie startowe, po sposoby regeneracji i wiele innych, które pojawiają się w trakcie przygotowań. Nasz panel treningowy pozwoli Tobie i trenerowi kontrolować postępy, notować i porównywać rezultaty z zawodów, tworzyć statystyki i raporty, sprawdzać stan Twojego zdrowia, a przede wszystkim w szybki i sprawny sposób wymieniać informacje. Zachowujemy najwyższe standardy w prowadzeniu zawodników. Każdy trener współpracuje jednocześnie maksymalnie z kilkoma podopiecznymi, aby dokładnie i precyzyjnie dbać o ich rozwój. Jesteśmy pewni swoich usług dlatego u Nas nie obowiązują umowy na określony czas współpracy, trenujesz pod Naszym okiem tyle ile uważasz za stosowne. Wiemy, że istnieją różne życiowe sytuacje, które zmuszają człowieka do oszczędności finansowej i całkowicie to rozumiemy. Jeśli chcesz zakończyć współpracę informujesz nas o tym z miesięcznym wyprzedzeniem. Trening pod okiem profesjonalistów to pewność, że rozwijasz swój organizm harmonijnie, minimalizujesz ryzyko wystąpienia kontuzji, a przede wszystkim pozwala Ci to oszczędzić czas i w pełni cieszyć się z biegania! Zapraszamy do Współpracy.

 

Cena259 zł miesięcznie

 

<

oferta trenerska

Wyjazdyobozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.