Dietetyk sportowy online

Zmień nawyki, popraw wyniki
od 150zł
sprawdż pakiety

Oferta skierowana jest do osób potrzebujących jasnych wytycznych, które mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności na treningach i podczas zawodów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie błędy popełniasz w swoim żywieniu, potrzebujesz wskazówek jak bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu chcesz zdrowo i świadomie zacząć się odżywiać. Zapoznaj się z Naszą ofertą. Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczony cel.

pakiety
pakiet standard

Konsultacja z dietetykiem sportowym dla osób, które chcą omówić swoją dotychczasową dietę, badania krwi i przyjmowane suplementy, by w efekcie poprawić swoje wyniki. Rozmowę (ok. 60 min.) poprzedza przesłanie dzienniczka spożycia z 3 dni i uzupełnienie wywiadu żywieniowego.

Otrzymujesz:

 • 60 min konsultację on-line z dietetykiem sportowym,
 • analiza wywiadu żywieniowo-zdrowotnego,
 • analizę dotychczasowej diety na podstawie dzienniczka spożycia,
 • zalecenia żywieniowe i suplementacyjne ukierunkowane na poprawę zdrowia i wyników.
POLECANY
pakiet premium

Pakiet konsultacji i 2 planów żywieniowych dla osób, które chcą precyzyjnie zadbać o swoje swoje zdrowie i wyniki sportowe. Współpracę z dietetykiem poprzedza przesłanie wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, dzienniczka spożycia i aktualnych badań krwi. Indywidualne jadłospisy bilansowane są w oparciu o bieżące obciążenia treningowe Running Performance, plany startowe, preferencje kulinarne, możliwości logistyczne i oczywiście stan zdrowia.

Otrzymujesz:

 • 60 min konsultację on-line z dietetykiem sportowym,
 • 2x indywidualne jadłospisy 7-dniowe, po korektach powtarzane dwukrotnie (aż 4 tygodnie współpracy),
 • nieograniczony kontakt mailowy i telefoniczny,
 • analiza wywiadu żywieniowo-zdrowotnego,
 • analizę dotychczasowej diety na podstawie dzienniczka spożycia,
 • zalecenia żywieniowe i suplementacyjne ukierunkowane na poprawę zdrowia i wyników.
nasz dietetyk
Michał Płecha
Absolwent dietetyki (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie) oraz prawa (UMCS, Lublin), członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Pracuje ze sportowcami wyczynowymi w Polskim Związku Lekkiej Atletyki, ambitnymi amatorami, a także osobami cierpiącymi na choroby dietozależne, czy potrzebującymi wsparcia w redukcji / budowaniu masy ciała. Uczestnik i współorganizator licznych szkoleń oraz konferencji z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej i psychodietetyki. Autor wielu tekstów popularnonaukowych. Praktyki pobierał m.in. w Akademii Dietetyki Sportowej w Gdańsku czy w klubie piłkarskim Legia Warszawa. Instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, od kilku lat prowadzi zorganizowane zajęcia biegowe w Lublinie (współpraca ze Sklepem Biegacza, Orlen Warsaw Marathon, Biegnij Lublin, MOSiR Lublin).Prywatnie zapalony biegacz, szczególnie zainteresowany dietetyką sportową i metodologią treningu, których różne koncepcje weryfikuje na treningach i zawodach. Rekord życiowy na 10 km – 33:13 min.
treningi_indywidualne
Jadłospisy są:
 • przygotowywane w oparciu o wywiad żywieniowy, wyniki badań i zalecenia lekarza,
 • dostosowane do określonego celu sportowego zależnie od momentu sezonu (periodyzacja), harmonogramu dnia, preferencji żywieniowych, możliwości kulinarnych, logistycznych i finansowych,
 • obejmują plan suplementacyjny (jeśli są do tego wskazania),
 • jadłospisy 7-dniowe stosowane są przez 2 tygodnie – po pierwszym tygodniu stosowania możliwa jest korekta planu żywieniowego, po kontakcie z dietetykiem,
 • przekazywane w ciągu 7 dni - mailowo lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną.
ZASTANAWIASZ SIĘ?
Napisz do nas, pomożemy!

Twoje zgłoszenie to pierwszy krok do Twojego lepszego zdrowia. Już niebawem skontaktuje się z Tobą nasz dietetyk, która po dokładnej analizie Twoich nawyków żywieniowych, ułoży dla ciebie indywidualny plan żywienia, przepisy na posiłki oraz przekaże szczegółowe wskazówki dotyczące ich stosowania.

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.