Konsultacje online

Skonsultuj się z doświadczonym trenerem
99zł (do 60 min)
zobacz co zyskasz
Rozmowa live

Skonsultuj się z doświadczonym trenerem podczas ROZMOWY LIVE. Teraz w zasięgu ręki masz możliwość zaczerpnięcia informacji od profesjonalnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w treningu amatorów i wyczynowców. Masz problem z ułożeniem planu treningowego? Nie wiesz jak rozłożyć środki treningowe w mikrocyklach? Zastanawiasz się jak speriodyzować przygotowania? A może po prostu chcesz zapytać jakie buty do biegania wybrać lub otrzymać informację na dowolny temat jaki cię w bieganiu nurtuje? Dla nas nie ma głupich i błahych pytań! Jesteśmy tutaj żeby ci pomóc w każdej sytuacji!

Co otrzymujesz w ramach KONSULTACJI ONLINE:
  • Wideo rozmowę lub inną formę kontaktu (Ty decydujesz o sposobie przeprowadzenia rozmowy)
  • Możemy pomóc Ci wygenerować automatycznie plan treningowy do wybranego celu poprzez naszą aplikację treningową, podpowiedzieć jak poprzestawiać treningi, żeby lepiej pasowały do Twojego cyklu treningowego lub udzielić innych porad treningowych
  • Omówienie zagadnień i tematów, które cię nurtują
  • Pomoc na każdym poziomie treningu biegowego od początkujących po profesjonalistów
  • Porady jak unikać kontuzji, jak radzić sobie z ewentualnymi urazami
  • Jaki trening siłowy i sprawnościowy stosować, aby uzyskać jak najlepsze efekty w treningu wytrzymałościowym
  • Porady sprzętowe, technologiczne i inne
Koszt
99zł
konsultacja do 60 min

Konsultacje online
Uzyskaj poradę doświadczonego trenera
Uzupełnij dane kontaktowe
Skąd się o nas dowiedziałeś*:

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.