Kontakt

Trenujemy i zdobywamy wiedzę od najlepszych trenerów i zawodników na świecie!

Running Performance

tel. 668 871 523

kontakt@runningperformance.pl

KRZYSZTOF JANIK RUNNING PERFORMANCE

Marii Dąbrowskiej 17i/20, 31‐851 Kraków

NIP 5492244212

Konto MBank 70 1140 2004 0000 3102 8145 7940

 

 

O nas

Running Performance powstało z połączenia wiedzy i pasji do biegania. Naszym celem jest pomaganie zarówno osobom biegającym jak i tym, które jeszcze nie biegają. Działalność obejmuje kilka sektorów od współpracy trenerskiej, poprzez organizację imprez biegowych i wykładów, po profesjonalne badania wydolnościowe i analizy motoryczne. Racjonalne połączenie nauki, doświadczenia, rzetelności oraz wszechstronne podejście do klienta to cechy, którymi charakteryzuje się Running Performance.

Wszyscy trenerzy współpracujący z Running Performance to cenieni specjaliści w swojej dziedzinie. Byli znakomici zawodnicy, absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, trenerzy kadry narodowej, trenerzy najlepszych Polskich klubów sportowych, z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu zawodników na poziomie amatorskim i wyczynowym. Swoje doświadczenie zbieraliśmy przez wiele lat prowadzenia treningów, organizowania obozów biegowych, współpracy z zawodnikami na najwyższym poziomie sportowym. Na bieżąco wszyscy poddawani są doszkalaniu w nowych dziedzinach i kierunkach rozwoju zarówno pod względem praktycznym jak i teoretycznym między innymi w aspektach, takich jak fizjologia, biochemia czy biomechanika wysiłku fizycznego. Organizacja obozów w przeróżnych miejscach na świecie pozwoliła nam poznać i zobaczyć różne szkoły treningowe. Podpatrzeć metody najlepszych zawodników i trenerów na świecie. Mieliśmy  między innymi przyjemność przebywania i trenowania z najlepszymi zawodnikami w kenijskiej wiosce w Iten. Wiedza i system treningowy, który zbudowaliśmy i którym dysponujemy pozwala zdobytą wiedzę przekuć na praktyczne działania w obszarze zawodników amatorskich. Współpracowaliśmy z zawodnikami kenijskimi, którzy w 2009 i 2010 roku przebywali w Polsce m.in z Michaelem Karonei (6-krotny zwycięzca Półmaratonu Warszawskiego). Na rynkujest wielu doradców i trenerów, ale nie każdy jest wstanie zrozumieć i poradzić sobie z meandrami treningu biegowego. Należy pamiętać, że organizmy początkującego amatora i wyczynowca nie są identyczne, chociaż mogłoby się wydawać, że jesteśmy ulepieni z tej samej gliny i oddziaływanie treningu powinno być takie same. Niestety, nie! Dany trening dla jednego zawodnika będzie spokojnym biegiem, a u drugiego spowoduje mocne spustoszenie organizmu. Pierwszy na drugi dzień będzie mógł wykonać kolejny trening, drugi będzie musiał odpocząć kilka dni, żeby wrócić do pełnej dyspozycji. Dlatego tak ważna jest indywidualizacja planu, pełna kontrola, skupienie się na rzeczach zaniedbanych, które przeszkadzają nam w osiągnięciu wymarzonego celu.

Współpraca z Running Performance to pewność, że jesteście pod okiem fachowców i specjalistów, którzy w sposób wielopłaszczyznowy zadbają o Twój rozwój. Masz pewność, że zainwestowane pieniądze przyniosą relatywne efekty dla Twojego zdrowia i i poprawy formy. Dodatkowo współpraca z Running Performance to pewność otrzymania usługi za którą zapłaciliście,  w razie nie wykonania usługi gwarantujemy zwrot wpłaconych pieniędzy. Zapraszamy do współpracy i wejścia w nowy wymiar biegania!

oferta trenerska

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.