Biegaj z trenerem

Trenuj pod opieką profesjonalisty
już od 180zł
Wybierz trenera

 

 

CZY TA OFERTA JEST DLA CIEBIE

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą zacząć biegać lub już złapali biegowego bakcyla. Jeżeli pragniesz zrzucić kilka kilogramów, poprawić swoje samopoczucie i wytrzymałość, nie satysfakcjonują cię Twoje rekordy życiowe, chcesz przebiec maraton i nie wiesz jak się do niego przygotować? Przejrzyj ofertę, możemy Ci w tym pomóc.

 

 

 

 

 

OPIS TRENINGU
Większość początkujących, a nawet zaawansowanych biegaczy popełnia mnóstwo błędów treningowych lub biega w sposób nieuporządkowany, chaotyczny, bez określonego celu, nie wykorzystując w pełni swoich możliwości, a nawet wyrządzając krzywdę swojemu organizmowi. Wiele osób traci motywację, nie widząc postępów lub nudzi ich bieganie w samotności. Osobiści trenerzy dostępni w internecie stosują gotowe plany przesyłane drogą mailową, bez możliwości kontaktu oraz korekty treningu na bieżąco. U nas masz możliwość spotkania „w cztery oczy”, trener towarzyszy Ci podczas najważniejszych treningów, co pozwala na lepszą kontrolę Twojego planu oraz dostosowanie go do zmian jakie zachodzą w organizmie.
treningi_indywidualne
Opracowanie planu poprzedzone jest analizą Twoich dotychczasowych treningów, wykonaniu niezbędnych testów i sprawdzianów biegowych. Oprócz indywidualnie przygotowanego planu, współpraca polega na analizie techniki biegu, ewentualnej jej poprawy, a także opracowaniu różnego rodzaju ćwiczeń wzmacniających, siłowych, strechingowych, plyometrycznych. Wszystkie te elementy mają za zadanie podnieść na wyższy poziom Twoją ogólną sprawność, wzmocnić mięśnie, poprawić gibkość, a co za tym idzie zapobiegać powstawaniu kontuzji. Wiedza, jaką zyskasz pomoże Ci czerpać więcej radości i satysfakcji z treningu, Twoje bieganie stanie się bardziej efektywne i mniej męczące. Bieganie z trenerem daje Ci spokój wewnętrzny, pozwala na oddanie się treningowi bez obawy, że nabawisz się kontuzji lub przetrenowania.
Współpracujemy z
 • Poszukującymi drogi do zrzucenia zbędnych kilogramów
 • Przygotowującymi się do egzaminów sprawnościowych do szkół aspiranckich, policyjnych, wojskowych
 • Chcącymi osiągać lepsze wyniki w rywalizacji sportowej
 • Z zawodnikami innych dyscyplin sportowych w których wydolność i sprawność pełni kluczową rolę
 • Pomagamy także osobom traktującym bieganie rekreacyjnie jako higienę dnia codziennego
 • Korzyści jakie zyskujesz z treningu z osobistym trenerem.
Koszt
trening 200zł
pakiet 6 treningów 1080zł

 

 

oferta trenerska

WYBIERZ TRENERA
 • Kraków
  Paulina Golec

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trenerka lekkiej atletyki. Medalistka Mistrzostw Polski, czynny sportowiec, jej specjalizacja to biegi długodystansowe w tym maraton. Pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel, niezależnie czy jest to poprawa ogólnej formy fizycznej czy przygotowanie się do zawodów. Interesuje się wieloma zagadnieniami związanymi ze sportem i aktywnością fizyczną tj.: motoryką, dietetyką oraz fizjologią.

 • Częstochowa
  Jakub Jelonek

  Absolwent i doktorant Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Trener lekkiej atletyki. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i Rio de Janeiro. Multimedalista Mistrzostw Polski. Trener który pomoże Ci znaleźć cel i krok po kroku poprowadzi cię do niego.

 • Warszawa
  Kamil Krauze

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. trener lekkiej atletyki. Były zawodnik wyczynowy z rewelacyjnymi wynikami 1000m – 2:29:50, 3 km – 8:25:00, 10 km – 31:43, 21 km – 1:11:43. Specjalista od treningu długodystansowego. Pomoże rozwinąć skrzydłą zarówno początkującym, jak i zaawansowanym biegaczom. 

 • Kraków
  Małgorzata Janik

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Była lekkoatletka. Instruktorka sportu ze specjalizacją lekka atletyka. Specjalistka od treningu kobiet. Pomoże postawić ci pierwsze kroki w bieganiu, powrócić do formy po porodzie lub pokaże ci jak ćwiczyć w ciąży. Pomoże Ci osiągnąć biegowy cel i uzyskać zgrabną sylwetkę.

 • Kraków
  Marek Kawik

  Absolwent krakowskiego AWF. Trener II klasy sportowej o specjalności lekkoatletyka. Były zawodnik w biegach średnich. Trener przygotowania kondycyjnego i motorycznego kadry Polski juniorów w Unihokeju. Szkoleniowiec, który pomoże ci zarówno poprawić aspekty wydolnościowe, jak i motoryczne.

 • Szczawnica
  Michał Jarosz

  Trener-misjonarz, absolwent AWF, były reprezentant Polski, medalista Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Przez wiele lat przebywał w Peruwiańskich Andach biegając na wysokościach 3000m – 4500m n.p.m. Prowadzi indywidualne treningi, weekendy, miniobozy oraz wycieczki biegowe w górach. Przygotowanie do biegów ultra, konsultacje z techniki biegania i techniki biegów górskich. 

 • Wrocław
  Michał Bujała

  Specjalista w zakresie treningu indywidualnego i treningów grupowych. Wyciśnie z Ciebie ostatnie poty i zmotywuje do dalszej pracy. Od wielu lat z powodzeniem rywalizuje na dystansach od 5 km do półmaratonu. Pomoże rozwinąć skrzydła zarówno początkującym jak i zaawansowanym biegaczom.

 • Kraków
  Krzysztof Janik

  Absolwent krakowskiego AWF. Były zawodnik, medalista Mistrzostw Polski. Współpracuje z zawodnikami amatorskimi i wyczynowymi. Specjalista od treningu od 10 km do ultramaratonów. Pomoże Ci rozwinąć możliwości biegowe jak i teoretyczne. Znakomity szkoleniowiec i wykładowca.

ZAPYTAJ O TRENERA

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.