Core stability dla biegaczy

Treningi core stability, czyli ćwiczenia stabilności ogólnej dla biegaczy i nie tylko

Ćwiczenia stabilności ogólnej, popularnie zwane na świecie core stability, pozwalają na wzmocnienie gorsetu mięśniowego otaczającego tułów zarówno z przodu i z tyłu. Inaczej nazywane są także mięśniami rdzenia, ponieważ stanowią solidną podstawę i bazę przez którą kontrolowane są wszystkie ruchy człowieka. Systematyczne wzmacnianie tych mięśni może zapobiec wielu urazom, wspomóc rehabilitację, poprawić siłę i technikę biegu. Odpowiedni dobór ćwiczen zarówno statycznych jak i dynamicznych w zanakomity sposób poprawi twoje możliwości zarówno sprawnościowe, jak i biegowe. Dodatkowo na zajęciach zajmujemy się treningiem sensomotorycznym, który podobnie jak core poprawia mieśnie stabilizujące nóg, a dokładnie wszystkich stawów odpowiedzialnych za poruszanie się człowieka. Jest to nieodzowny element treningu, każdego biegacza.

LIVE  

Poniedziałki –  19:00

DODATKOWO PO SESJI LIVE TRENING DOSTĘPNY PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ POD LINKIEM.

 

Cena za miesiąc60 zł

Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.