Biegaj z trenerem

Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą zacząć biegać lub już złapali biegowego bakcyla. Jeżeli pragniesz zrzucić kilka kilogramów, poprawić swoje samopoczucie i wytrzymałość, nie satysfakcjonują cię Twoje rekordy życiowe, chcesz przebiec maraton i nie wiesz jak się do niego przygotować? Przejrzyj ofertę, możemy Ci w tym pomóc.

Korzyści jakie zyskujesz z treningu z osobistym trenerem.

Większość początkujących, a nawet zaawansowanych biegaczy popełnia mnóstwo błędów treningowych lub biega w sposób nieuporządkowany, chaotyczny, bez określonego celu, nie wykorzystując w pełni swoich możliwości, a nawet wyrządzając krzywdę swojemu organizmowi. Wiele osób traci motywację, nie widząc postępów lub nudzi ich bieganie w samotności. Osobiści trenerzy dostępni w internecie stosują gotowe plany przesyłane drogą mailową, bez możliwości kontaktu oraz korekty treningu na bieżąco. U nas masz możliwość spotkania „w cztery oczy”, trener towarzyszy Ci podczas najważniejszych treningów, co pozwala na lepszą kontrolę Twojego planu oraz dostosowanie go do zmian jakie zachodzą w organizmie. Opracowanie planu poprzedzone jest analizą Twoich dotychczasowych treningów, wykonaniu niezbędnych testów i sprawdzianów biegowych. Oprócz indywidualnie przygotowanego planu, współpraca polega na analizie techniki biegu, ewentualnej jej poprawy, a także opracowaniu różnego rodzaju ćwiczeń wzmacniających, siłowych, strechingowych, plyometrycznych. Wszystkie te elementy mają za zadanie podnieść na wyższy poziom Twoją ogólną sprawność, wzmocnić mięśnie, poprawić gibkość, a co za tym idzie zapobiegać powstawaniu kontuzji. Wiedza, jaką zyskasz pomoże Ci czerpać więcej radości i satysfakcji z treningu, Twoje bieganie stanie się bardziej efektywne i mniej męczące. Bieganie z trenerem daje Ci spokój wewnętrzny, pozwala na oddanie się treningowi bez obawy, że nabawisz się kontuzji lub przetrenowania.

treningi_indywidualne

Współpracujemy z

 • Poszukującymi drogi do zrzucenia zbędnych kilogramów
 • Przygotowującymi się do egzaminów sprawnościowych do szkół aspiranckich, policyjnych, wojskowych
 • Chcącymi osiągać lepsze wyniki w rywalizacji sportowej
 • Z zawodnikami innych dyscyplin sportowych w których wydolność i sprawność pełni kluczową rolę
 • Pomagamy także osobom traktującym bieganie rekreacyjnie jako higienę dnia codziennego

Cena 100 zł trening lub pakiet 6 treningów480 zł


Dlaczego warto biegać z trenerem?

Trening personalny to jedyna droga do dogłębnej analizy Twoich braków motorycznych, koordynacyjnych, siłowych i technicznych. Powyższe problemy nie dotyczą tylko osób początkujących, ale także mocno zaawansowanych, dlatego takie treningi polecamy każdemu. Bezpośrednie spotkania z trenerem to ciągłe wskazówki na temat twojego biegu, a także dokładnie ułożone treningi, które mają rozwijać konkretne cechy Twojego organizmu. Indywidualne wskazówki dotyczące ich wykonania pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Ćwiczenia techniczne, czy treningi specjalistyczne, aby przynosiły maksymalne korzyści musza być na bieżąco korygowane. Bieganie z trenerem to pewność, że wszystko co robisz jest ściśle zaplanowane i spowoduje, że wskoczysz na wyższy poziom swojej sprawności fizycznej. Trening z trenerem to także pełna motywacja do działania, wsparcie w momentach słabości i niechęci do wykonania treningu. Połączenie treningu personalnego z innymi naszymi usługami to pełna kontrola nad przebiegiem Twoich przygotowań. Zacznij już dziś!

oferta trenerska

Wybierz trenera

 • Kraków/Zabierzów
  Krzysztof Bodurka

  Ekspert od biegów górskich i ultra. Reprezentant Polski w biegach górskich i skyrunning. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach górskich, 11 zawodnik Mistrzostw Europy w skyrunning classic w 2017 roku. Pomoże ci przygotować się do zawodów pod względem wydolnościowym jak i technicznym.

 • Warszawa
  Patryk Aid

  Były zawodnik, medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Absolwent warszawskiego AON-u i Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Aktualnie zawodnik biegów ultra rywalizujący na arenie krajowej i zagranicznej. Specjalista od treningu indywidualnego, motorycznego i sprawnościowego. 

 • Kraków
  Marek Kawik

  Absolwent krakowskiego AWF. Trener II klasy sportowej o specjalności lekkoatletyka. Były zawodnik w biegach średnich. Trener przygotowania kondycyjnego i motorycznego kadry Polski juniorów w Unihokeju. Szkoleniowiec, który pomoże ci zarówno poprawić aspekty wydolnościowe, jak i motoryczne.

 • Kraków
  Mariusz Paś

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Bronisława Czecha w Krakowie. Trener II klasy sportowej lekkiej atletyki. Były zawodnik biegów średnich i długich. Między innymi trener młodych adeptów lekkiej atletyki w klubie WKS „WAWEL” Kraków. Znakomity trener od przygotowania technicznego i wydolnościowego.

 • Szczawnica
  Michał Jarosz

  Trener-misjonarz, absolwent AWF, były reprezentant Polski, medalista Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Przez wiele lat przebywał w Peruwiańskich Andach biegając na wysokościach 3000m – 4500m n.p.m. Prowadzi indywidualne treningi, weekendy, miniobozy oraz wycieczki biegowe w górach. Przygotowanie do biegów ultra, konsultacje z techniki biegania i techniki biegów górskich. 

 • Kraków
  Michał Bujała

  Specjalista w zakresie treningu indywidualnego i treningów grupowych. Wyciśnie z Ciebie ostatnie poty i zmotywuje do dalszej pracy. Od wielu lat z powodzeniem rywalizuje na dystansach od 5 km do półmaratonu. Pomoże rozwinąć skrzydła zarówno początkującym jak i zaawansowanym biegaczom.

 • Kraków
  Krzysztof Janik

  Absolwent krakowskiego AWF. Były zawodnik, medalista Mistrzostw Polski. Współpracuje z zawodnikami amatorskimi i wyczynowymi. Specjalista od treningu od 10 km do ultramaratonów. Pomoże Ci rozwinąć możliwości biegowe jak i teoretyczne. Znakomity szkoleniowiec i wykładowca.

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim

Nowość obozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.

.. . . . . .