Dietetyk sportowy online

Oferta skierowana jest do osób potrzebujących jasnych wytycznych, które mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności na treningach i podczas zawodów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie błędy popełniasz w swoim żywieniu, potrzebujesz wskazówek jak bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu chcesz zdrowo i świadomie zacząć się odżywiać. Zapoznaj się z Naszą ofertą. Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczony cel.

dietetyk online

Pakiety

Pakiet Standard

Plan żywieniowy przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki. Konsultację poprzedza przesłanie dzienniczka spożycia obejmującego 3 dni, a pod uwagę brany jest również wywiad żywieniowy i aktualny plan treningowy od Running Performance.

Otrzymujesz

 • 7-dniowy, indywidualny jadłospis, powtarzany dwukrotnie (14 dni współpracy),
 • 1 dodatkowa konsultacja telefoniczna,
 • analiza wywiadu żywieniowo-zdrowotnego,
 • analizę dotychczasowej diety na podstawie dzienniczka spożycia,
 • zalecenia żywieniowe i suplementacyjne ukierunkowane na poprawę zdrowia i wyników.
150zł
Zamów
Pakiet polecany
Pakiet Premium

Plan żywieniowy przeznaczony dla osób chcących wspomóc swoje wyniki sportowe dodatkową suplementacją. Współpracę z dietetykiem poprzedza wysłanie dokładnego dziennika spożycia obejmującego 7 dni. Dodatkowo pod uwagę brana jest ilość obciążenia treningowego. Posiłki układne w oparciu o obciążenia treningowe i startowe.

Otrzymujesz

 • 60 min konsultację on-line z dietetykiem sportowym,
 • 3x indywidualne jadłospisy 7-dniowe, po korektach powtarzane dwukrotnie (aż 6 tygodni współpracy),
 • nieograniczony kontakt mailowy i telefoniczny,
 • analiza wywiadu żywieniowo-zdrowotnego,
 • analizę dotychczasowej diety na podstawie dzienniczka spożycia,
 • zalecenia żywieniowe i suplementacyjne ukierunkowane na poprawę zdrowia i wyników.

Dieta + Trening = Maksymalne efekty

dietetyk online
dietetyk-runningperformance
plan żywieniowy online

Michał Płecha

Absolwent dietetyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz prawa UMCS w Lublinie, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, założyciel Centrum Dietetyczno-Sportowego. Uczestnik i współorganizator licznych szkoleń oraz konferencji z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej i psychodietetyki. Autor wielu tekstów popularnonaukowych. Praktyki pobierał m.in. w Akademii Dietetyki Sportowej w Gdańsku czy w klubie piłkarskim Legia Warszawa.

Instruktor Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, od kilku lat prowadzi zorganizowane zajęcia biegowe w Lublinie (współpraca ze Sklepem Biegacza, Orlen Warsaw Marathon, Biegnij Lublin, MOSiR Lublin).
.Prywatnie zapalony biegacz, szczególnie zainteresowany dietetyką sportową i metodologią treningu, których różne koncepcje weryfikuje na treningach i zawodach. Rekord życiowy na 10 km – 33:13 min.

Jadłospisy są:
 • pprzygotowywane w oparciu o wywiad żywieniowy, wyniki badań i zalecenia lekarza,
 • dostosowane do określonego celu sportowego zależnie od momentu sezonu (periodyzacja), harmonogramu dnia, preferencji żywieniowych, możliwości kulinarnych, logistycznych i finansowych,
 • obejmują plan suplementacyjny (jeśli są do tego wskazania),
 • jadłospisy 7-dniowe stosowane są przez 2 tygodnie – po pierwszym tygodniu stosowania możliwa jest korekta planu żywieniowego, po kontakcie z dietetykiem,
 • przekazywane w ciągu 7 dni - mailowo lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną.

Zastanawiasz się?
Napisz do nas, pomożemy!

Skontaktuj się!

Twoje zgłoszenie to pierwszy krok do Twojego lepszego zdrowia. Już niebawem skontaktuje się z Tobą nasz dietetyk, która po dokładnej analizie Twoich nawyków żywieniowych, ułoży dla ciebie indywidualny plan żywienia, przepisy na posiłki oraz przekaże szczegółowe wskazówki dotyczące ich stosowania.

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Zobacz również ofertę trenerską

Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.