Dietetyk sportowy online

Oferta skierowana jest do osób potrzebujących jasnych wytycznych, które mogą przyczynić się do zwiększenia efektywności na treningach i podczas zawodów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie błędy popełniasz w swoim żywieniu, potrzebujesz wskazówek jak bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy lub po prostu chcesz zdrowo i świadomie zacząć się odżywiać. Zapoznaj się z Naszą ofertą. Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczony cel.

dietetyk online

Pakiety

Pakiet Standard

Plan żywieniowy przeznaczony dla osób chcących wspomóc swoje wyniki sportowe dodatkową suplementacją. Współpracę z dietetykiem poprzedza wysłanie dokładnego dziennika spożycia obejmującego 7 dni. Dodatkowo pod uwagę brana jest ilość obciążenia treningowego. Na tej podstawie ustalane są szczegółowe zalecenia na cały okres współpracy.

Otrzymujesz

 • Analizę nawyków żywieniowych
 • Zalecenia mające na celu poprawę jakości życia
  i wytrzymałości treningowej
 • Dokładną suplementację
 • Przepisy na posiłki, które pomogą wdrożyć zalecenia
 • Nieograniczony kontakt mailowy z dietetykiem
249zł / pierwszy miesiąc
Zamów
Kolejne miesiące 119zł
Pakiet polecany
Pakiet Premium

Plan żywieniowy polecany osobom posiadającym choroby dietozależne. W tym pakiecie żywienie musi być również dostosowane do zaleceń lekarza, przyjmowanych leków a także schorzeń współtowarzyszących. Posiłki układne w oparciu o obciążenia treningowe i startowe.

Otrzymujesz

 • Analizę nawyków żywieniowych
 • Zalecenia dostosowane do jednostki chorobowej
  i przyjmowanych leków
 • Dieta dzienna dostosowana do obciążeń treningowych
  i strategii startowej
 • Dokładną suplementację
 • Przepisy na posiłki, które pomogą wdrożyć zalecenia
 • Nieograniczony kontakt mailowy z dietetykiem
Zamów za 349zł / pierwszy miesiąc
Kolejne miesiące 169zł

Dieta + Trening = Maksymalne efekty

dietetyk online
dietetyk-runningperformance
plan żywieniowy online

Karina Janikowska

Dyplomowany dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka kierunku dietetyka i żywność ekologiczna. Jest to pierwszy w Polsce innowacyjny kierunek o tym profilu. Ukończyła szereg szkoleń i brała udział w wielu konferencjach naukowych.

Wyróżniona przez prezydenta RP brązowym krzyżem zasługi , a także przez ministra sportu za zasługi dla sportu. Zajmuje się profilaktyką i zwalczaniem otyłości u dzieci i dorosłych, chorobami dietozależnymi i autoimmunologicznymi. Szczególne miejsce w jej praktyce zajmuje dietetyka sportowa gdyż sama trenowała wiele lat wyczynowo pływanie. W wolnych chwilach gotuje, piecze i eksperymentuje w kuchni. Aktualnie wielka miłośniczka triathlonu i biegania. Sama czynnie bierze udział z zawodach.

Zastanawiasz się?
Napisz do nas, pomożemy

Skontaktu się

Twoje zgłoszenie to pierwszy krok do Twojego lepszego zdrowia. Już niebawem skontaktuje się z Tobą nasza dietetyczka, która po dokładnej analizie Twoich nawyków żywieniowych, ułoży dla ciebie indywidualny plan żywienia, przepisy na posiłki oraz przekaże szczegółowe wskazówki dotyczące ich stosowania.

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Zobacz równieżoferta trenerska

Nowość obozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.

.. . . . . .