Grzegorz, 50 lat, Wrocław

Wróć do listy

Nowa życiówka w maratonie!

Z duża nieufnością zdecydowałem się na współprace z trenerem on-line. Nie chodziło o to czy trener jest dobrym fachowcem (bo to po jednym sezonie potwierdzam) tylko nie wyobrażałem sobie czy współpraca on-line przyniesie jakiś efekt. Już po kilku tygodniach wiedziałem że było to dobre posunięcie. Dostawałem konkretne plany treningowe z prędkościami dopasowanymi do rzeczywistej formy i modyfikowane wraz z jej wzrostem. Stały kontakt mailowy i telefoniczny pozwalał na modyfikacje planów w zależności od sytuacji zawodowej i życia osobistego. Najważniejsze to że przestałem sam kombinować i zmieniać założenia w trakcie treningu. Wychodziłem na trening z gotowym założeniem i wiedziałem co mam zrobić. Efekt, życiówka w Maratonie poprawiona o 11 minut. Naprawdę polecam wszystkim którzy chcą uporządkować swoje bieganie i podjeść do zagadnienia bardziej profesjonalnie.

komentarze

Bądz pierwszy! Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Nowość obozy biegowe

Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę! Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.

.. . . . . .