Grzegorz, 50 lat, Wrocław

Wróć do listy
Rate this post

Nowa życiówka w maratonie!

Z duża nieufnością zdecydowałem się na współprace z trenerem on-line. Nie chodziło o to czy trener jest dobrym fachowcem (bo to po jednym sezonie potwierdzam) tylko nie wyobrażałem sobie czy współpraca on-line przyniesie jakiś efekt. Już po kilku tygodniach wiedziałem że było to dobre posunięcie. Dostawałem konkretne plany treningowe z prędkościami dopasowanymi do rzeczywistej formy i modyfikowane wraz z jej wzrostem. Stały kontakt mailowy i telefoniczny pozwalał na modyfikacje planów w zależności od sytuacji zawodowej i życia osobistego. Najważniejsze to że przestałem sam kombinować i zmieniać założenia w trakcie treningu. Wychodziłem na trening z gotowym założeniem i wiedziałem co mam zrobić. Efekt, życiówka w Maratonie poprawiona o 11 minut. Naprawdę polecam wszystkim którzy chcą uporządkować swoje bieganie i podjeść do zagadnienia bardziej profesjonalnie.

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.