Artur, 30 lat, Skawina

Wróć do listy
Rate this post

Przyjemność jest większa, gdy biega się szybciej!

Polecam wszystkim trenera ze względu na jego szeroką wiedzę i pasję do treningu, a także na interaktywną i dynamiczną formę współpracy!
Wiele nauczyłem się podczas naszej współpracy i w końcu nie mam kontuzji!
Najbardziej cenie sobie stworzenie indywidualnego planu ćwiczeń siłowych który mi się nie nudzi i który z przyjemnością wplatam w treningi biegowe, czego wcześniej nie znosiłem robić.
Chociaż długo zastanawiałem się nad podjęciem współpracy to teraz wiem po co amatorowi trener osobisty? My amatorzy jako pasjonaci często jesteśmy nadgorliwi i mamy obsesje na punkcie naszego hobby, wolimy biegać niż rozciągać się czy robić ćwiczenia siłowe, biegamy za szybko i za często, robimy jeszcze wiele błędów których nie ma kto zweryfikować. Jak nie ma poprawy wyników to tylko powtarzamy, że biegamy dla przyjemności. Ok! Tylko nikt nie zaprzeczy, że przyjemność jest większa gdy biega się szybciej!

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.