Bartek, 33 lata, Milicz

Wróć do listy
Rate this post

42,195 = 2:58:53 !!! Dzięki trenerze!

Biegam od 3 lat. Moja współpraca z trenerem Running Performance trwała z przerwami niecały rok. Była to forma kontaktu online. Głównym założeniem naszej współpracy było przygotowanie mnie do debiutu w Maratonie z celem poniżej 3h. Oczywiście nie mogło być inaczej trener przygotował mnie do tego perfekcyjnie. Najbardziej doceniam idealnie dostosowany plan do moich możliwości oraz kontakt z trenerem. Na każde pytanie miałem odrazu profesjonalną odpowiedz, którą mogłem wprowadzić w życie. Bardzo polecam wszystkim którzy zaczynają biegać lub chcą poprawić swoje wyniki naprawdę warto! Myślę że nasza współpraca potrwa dalej i wspólnie będziemy startali się wybrać kolejny cel.

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.