Cross Run

Cross Run to innowacyjna metoda treningowa, która wszechstronnie rozwinie Wasze ciała i poprawi ogólną wytrzymałość. Jest to połączenie cross-trainingu oraz biegania w jeden trening. Tylko odpowiednio dobrane i zastosowane ćwiczenia spowodują znaczną poprawę Waszej formy.

Cross-training

Metoda treningu wykorzystywana w szkoleniu najlepszych sportowców na świecie wszystkich dyscyplin. Polega na stosowaniu ćwiczeń bezpośrednio niezwiązane ze sportem do którego trenują ale wymagających zaangażowania wszystkich partii mięśni, które prowadzą do uzyskania harmonijnej i dobrze zbudowanej sylwetki. Odpowiednie połączenie tego treningu z biegiem przynosi znakomite rezultaty w budowaniu wytrzymałości i siły ogólnej. Po Cross Run Twoja forma wzrośnie diametralnie, spalisz mnóstwo kalorii, efektem tego będzie zrzucanie zbędnych kilogramów bez utraty tkanki mięśniowej.

Trening Cross Run opiera się głównie na wysiłku tlenowym rozwijającym ogólną wytrzymałość, poprawiającym system krwionośny i oddechowy. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są na małych obciążeniach, głównie z ciężarem własnego ciała, a wszystko po to, aby kształtować wytrzymałość-siłową i jak najlepiej wyrzeźbić Waszą sylwetkę.

Trening Cross Run można wykonywać w każdych warunkach, ale najlepszym rozwiązaniem jest stadion lekkoatletyczny lub siłownia z bieżnią. Nie potrzeba żadnych skomplikowanych urządzeń lub przyrządów, na początku wystarczy tylko twoje ciało. Nasz system ćwiczeń jest skonstruowany tak aby każdy mógł rozwijać swoje możliwości nawet jeśli wcześniej nie uprawiał żadnego sportu.

Cross Run przeznaczony jest dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Zarówno dla początkujących którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i zaawansowanych szukających nowatorskich rozwiązań w treningu, przynoszących znakomite rezultaty.

Zapraszamy!

Cennik

Trening na stadionie – 100 zł

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.