Dariusz, 38 lat, Iława

Wróć do listy
Rate this post

Euforia na lini mety!

Na początku zacznę od podziękowania za poświęcony czas przez Krzyśka dla mojej osoby.
Zaczęliśmy w kwietniu z założeniem startu w maratonie Warszawskim, który oczywiście zrealizowaliśmy z poprawionym rekordem życiowym o 30 min. Bez uwag i praktycznych porad Krzysztofa nabijałbym dalej, jak co roku licznik kilometrów, a tak to zacząłem biegać. Tak biegać, bo do tej pory to była czysta amatorszczyzna z licznymi kontuzjami wynikającymi z braku wiedzy.
Dla wszystkich chętnych chcących bić rekordy życiowe, bardzo polecam współprace z trenerem, doświadczenie i praktyczna wiedza bardzo sie przydają na każdym etapie planu treningowego. Na starcie maratonu czułem większa pewność i przekonanie, że dam radę a na mecie była już tylko….. euforia, sami musicie spróbować 🙂

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.