Darmowy Grupowy Trening w Krakowie

Zapraszamy do naszych grup treningowych we wtorki i środy

Zapraszamy na wspólne zajęcia biegowe w Krakowie z grupami Bronowice też biegają w każdy wtorek o 20:00 w Parku Jordana oraz Nauka Biega w każdą środę 19:00 na Kampusie UJ (Ruczaj)
Treningi są otwarte dla wszystkich ludzi lubiących i nie lubiących biegać 🙂 Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Trening biegowy, sprawnościowy i techniczny. Nie może ciebie tam zabraknąć.

Pierwsze zajęcia są BEZPŁATNE i otwarte dla każdego bez względu na poziom sportowy. Jeśli ci się spodoba zostaniesz z nami na dłużej (w każdej grupie są opłaty miesięczne za treningi w okolicach 70-100zł)

 

 

cross

Uzupełnij dane kontaktowe
Skąd się o nas dowiedziałeś*:

Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.