JCommerce – firma IT, Katowice

Wróć do listy
Rate this post

Dziękujemy trenerowi za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu do biegowej mekki w Polsce czyli Szklarskiej Poręby. Przyniósł on wiele wymiernych korzyści dla naszego biegowego teamu. Podczas pobytu realizowana była spora różnorodność treningów oraz ćwiczeń wsparta fachowymi poradami. Był to świetny sposób na uporządkowanie treningowego chaosu oraz wyeliminowanie podstawowych błędów jakie popełniają nie tylko początkujący biegacze. Każdy z uczestników obozu znalazł na wyjeździe coś dla siebie. Dla jednych była to chwila odpoczynku od miejskiego zgiełku, dla innych był to czas na podjęcie ważnych decyzji w temacie kolejnych wyzwań biegowych.

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.