Marian, 36 lat, Warszawa

Wróć do listy
Rate this post

Dzięki trenerowi udało mi się złamać 3h w maratonie !

Biegałem od 6 lat, ostatnie 3 lata to ciągłe próby złamania tej magicznej bariery. Próbowałem wielu metod, na początku sam starałem się być dla siebie trenerem, potem korzystałem z planów z książek biegowych, potem z internetu. Współpracowałem także z innym trenerem poprzez internet, poprawiłem się w pierwszym sezonie ale kolejny przyniósł regres. Prawie się poddałem. W końcu usłyszałem o runningperformance.pl, nie byłem przekonany żeby kolejny raz spróbować treningu w formie online. Jednak chęć złamania 3h zwyciężyła i nawiązałem współpracę i to był strzał w dziesiątkę. Dobrze dobrane prędkości, super ułożony plan i w pierwszym starcie pękła magiczna granica. Dzięki trenerze!

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.