Masaż z dojazdem do klienta w Krakowie

Masaż sportowy

 • Masaż treningowy

  Jest to masaż przygotowawczy, stanowiący dla sportowca dodatkowe obciążenie fizyczne, które powinno być uwzględnione w cyklu treningowym.

  więcej szczegółów
  Poprzez zwiększenie siły i masy mięśniowej ma on na celu poprawę zdolności sportowca do pracy. Wpływa także korzystnie na przebieg procesów regeneracyjnych i przyczynia się do zwalczania zmęczenia. Czas i intensywność trwania masażu uzależnione są od rodzaju uprawianej dyscypliny sportowej, a także od indywidualnych cech zawodnika. Masaż treningowy trwa zazwyczaj 40-60 min. Stosuje się techniki masażu klasycznego, jednak dominującą techniką jest ugniatanie. Opracowuje się te grupy mięśniowe, które najintensywniej pracują podczas treningu. Po zakończeniu cyklu masażu treningowego (około tydzień przed planowanym startem w zawodach) można zastąpić go masażem przedstartowym. Ten rodzaj masażu ma na celu na celu utrzymanie optymalnej gotowości startowej. Powinien obejmować całe ciało i być stosowany aż do dnia startu.
 • Masaż startowy

  Wykonujemy go bezpośrednio przed rozgrzewką. Ma on na celu szybkie i głębokie rozgrzanie mięśni oraz aparatu więzadłowo-stawowego.

  więcej szczegółów
  Części ciała, które będą najbardziej obciążone w trakcie zawodów masuje się krótko, najwięcej uwagi poświęca się okolicom okołostawowym, w celu zabezpieczenia przed ewentualną kontuzją.
  Czas trwania uzależniony jest od stanu emocjonalnego zawodnika, a także od rodzaju wykonywanego wysiłku. W przypadku konkurencji długodystansowych masaż ten jest długi i powolny. Odwrotnie będzie w przypadku dyscyplin krótkotrwałych- masaż wtedy jest krótkotrwały i intensywny.
  Masaż startowy może być wykonywany na preparatach rozgrzewających.
 • Masaż powysiłkowy

  Wykonuje się go bezpośrednio po zawodach sportowych (ewentualnie pomiędzy poszczególnymi startami).

  więcej szczegółów
  Ma na celu przywrócenie organizmu zawodnika do stanu równowagi. W przypadku dyscyplin krótkotrwałych taki masaż można rozpocząć już kilka minut min po starcie, w przypadku dyscyplin długotrwałych- po upływnie 1-2h.
 • Masaż podtrzymujący

  Stosowany po zakończeniu sezonu, podczas przerwy w regularnym treningu. Celem tego masażu jest utrzymanie organizmu zawodnika w optymalnej sprawności fizycznej.

Cena 50-100 zł w zależności od zabiegu

Czas 20-60 min

Masaż sportowy nóg

Taping medyczny

Taping

Polega na oklejaniu ciała specjalnymi plastrami o określonej strukturze. Za twórcę metody uważa się japońskiego fizjoterapeutę i chiropraktyka- dr Kenzo Kase. Efekty działania taśm, to m.in. poprawa krążenia, zmniejszenie dolegliwości bólowych, poprawa funkcji mięśni, wspomaganie funkcji stawów.
Taśmy wykonane są z bawełny, a ich rozciągliwość zbliżona jest do rozciągliwości ludzkiej skóry. Pokryte są klejem akrylowym, aktywowanym pod wpływem ciepła. Są także odporne na działanie wody, zatem po naklejeniu na skórze taśma może być noszona kilka dni nie tracąc swoich właściwości.

Cena 25 zł pojedyncza aplikacja

Masaż leczniczy

Oparty na technikach masażu klasycznego. Ma na celu walkę z toczącymi się w organizmie procesami chorobowymi przy np. schorzeniach reumatologicznych, neurologicznych, narządu ruchu. Polecany także w przypadku bólu i sztywności karku, przy zwiększonym napięciu mięśniowym, podczas rekonwalescencji. Czas masażu uzależniony jest od rodzaju schorzenia a także od ogólnego stanu pacjenta.

 • Przeciwwskazania: Choroby skórne, żylaki, menstruacja, zaawansowana osteoporoza, stany zapalne, choroby zakaźne, wysoka temperatura ciała.

Cena 100 zł pojedynczy zabieg

Czas 60 min

Masaż leczniczy
Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż całego ciała, idealny dla osób przemęczonych, mających do czynienia z przewlekłym stresem. Techniki wykorzystywane podczas masażu nie przekraczają progu bólu.
Masaż przynosi rozluźnienie, pomaga odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować.

Cena 100 zł pojedynczy zabieg

Czas 60 min

oferta trenerska

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.