Piotr Pawełczuk, 37 lat, Kraków

Wróć do listy
Rate this post
Moja przygoda z bieganiem zaczęła się około 1,5 roku temu. Pod skrzydła RunningPerformance.pl trafiłem po 6 miesiącach biegania, w trakcie których udało mi się popełnić chyba wszystkie możliwe błędy początkującego biegacza, które doprowadziły do bolesnej kontuzji. Rok treningów pod okiem Krzyśka pozwolił mi na wprowadzenie ładu i systematyki do mojego biegania i co dla mnie najważniejsze – ciągły progres. Wiedza i doświadczenie, którymi Krzysiek mnie wspiera, zaowocowało poprawieniem wyniku w półmaratonie, debiut w maratonie i uwierzenie, że „niemożliwe” nie istnieje! Zawsze mogę liczyć na jego radę, szybką reakcję na moje prośby, a w chwilach zwątpienia, na mocne słowo mobilizujące do ciężkiego treningu. Poczucie humoru, jakim charakteryzuję się Krzysiek, ułatwia kontakt i współpracę.
NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.