Remek Kinas, 41 lat, Warszawa

Wróć do listy
Rate this post

Borykający się z kontuzjami.

Współpraca z Running Performance to absolutna przyjemność. Do bardzo mocnych stron należą – wysoka jakość przygotowanych materiałów, zarówno planów treningowych (bardzo czytelne i dopracowane) jak i opracowań ćwiczeń, terminowość i dotrzymywanie zobowiązań, efektywność treningu – po 5 miesiącach zrealizowałem swój cel (zgodnie z planem), niesamowity wręcz kontakt od pierwszych minut znajomości – cierpliwość, tłumaczenie wszelkich niejasności i poczucie humoru. To co zasługuje na dodatkowe słowa uznanie to monitoring postępów i częsta informacja zwrotna o czynionych postępach – bardzo to doceniam podczas naszej współpracy. Mam również wrażenie, że oddałem siebie w ręce fachowca, eksperta – samodzielnie nie byłbym w stanie przygotować tak zróżnicowanego planu treningowego, który z jednej strony pomógł mi zrealizować cel, a z drugiej strony sprawił, że efektywnie funkcjonuję w innych obszarach – jest idealnie wymierzony pod moje możliwości co przekłada się na brak spadku efektywności w innych obszarach życiowych (nie jestem przemęczony, przetrenowany, nie narzekam na żadne dolegliwości). Jestem absolutnie pod wrażeniem i postanowiłem współpracować dalej by osiągać coraz to lepsze rezultaty – mam już kolejny cel!

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.