Ryszard, 42 lata, Warszawa

Wróć do listy
Rate this post

Ciągły progres!

Trenowałem z Krzyśkiem przez półtora roku, w sumie dwa pełne sezony, zacząłem po pierwszym moim półmaratonie w marcu 2013, a ogólnie bieganie zacząłem rok wcześniej, brakowało mi motywacji i nie wiedziałem jak mogę pójść dalej do przodu, jak biegać szybciej i jak zbudować siłę i wytrzymałość, moim głównym celem było przebiegnięcie maratonu we wrześniu 2013, trening był dobrze ułożony i przynosił rezultaty, mój debiut zakończyłem z wynikiem 3:43, kolejny rok to kolejne treningi i kolejny maraton we wrześniu 2014 z wynikiem 3:23! W czasie współpracy kontakt z Krzyśkiem był bardzo dobry, na wszystkie moje pytania odpowiadał bardzo szybko i wyczerpująco, raz w miesiącu otrzymywałem bardzo szczegółowy plan treningowy którego starałem się w miarę możliwości trzymać. Polecam wszystkim którzy nie wiedzą jak biegać z „sensem” i tym którzy szukają motywacji. Jest to świetny sposób, aby zacząć biegać w sposób metodyczny i poznać przy okazji swój organizm i możliwości. Dzięki!

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.