S4E – firma IT, Kraków

Wróć do listy
Rate this post

Running Performance był partnerem naszej spółki w ramach projektu S4E RUN. Przez cztery miesiące pracownicy naszej firmy trenowali  w oparciu o indywidualne plany treningowe i pod czujnym okiem zawodowego trenera. Z perspektywy czasu gorąco polecamy taką formę współpracy z kilku powodów. Po pierwsze, pozwala ona poprzez dobrze dobrane plany treningowe zachęcić trenujących do wysiłku czym motywowani są optymalnymi postępami. Po drugie, treningi pod czujnym okiem specjalistów z Running Preformace skupiały się także na innych niezbędnych elementach treningu jak choćby na często marginalizowanych ćwiczenia wzmacniających i rozciągających. Po trzecie i najważniejsze, dzięki współpracy z Running Performacne udało się nam w sposób bezpieczny  przygotować w cztery miesiące grupę kilkunastu osób do pokonania półmaratonu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do treningów prawdopodobieństwo urazów i kontuzji udało się sprowadzić do minimum. I cały projekt zakończył się sukcesem. Dziękujemy!

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.