Siłownia dla biegaczy

Treningi na siłowni dla biegaczy i nie tylko

Ćwiczenia na siłowni to jeden z elementów, którego nie może zabraknąć w treningu biegacza. Słabo obudowany gorset mięśniowy ciała to krótka droga do kontuzji. Większość z biegaczy amatorów zaczynających przygodę z bieganiem i tych mocno zaawansowanych zapomina o kluczowym aspekcie treningu czyli wzmocnieniu motorycznym całego ciała. Nasz organizm to maszyna, która będzie dobrze działała tylko w momencie kiedy wszystkie jej podzespoły będą na wysokim poziomie sprawności. Na siłowni skupiamy się nad rozwojem zarówno pojedynczych podzespołów czyli konkretnych mięśni w formie izolowanej, jak i globalnie w ćwiczeniach o złożonym łańcuchu motorycznym. Transferencja siły ogólnej na specyfikę ruchu biegowego to klucz do sukcesu i zdrowego biegu. Nasze zajęcia na siłowni to autorskie połączenie ćwiczeń, przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

ŚRODY –  19:00 – 20:00

(ZSŁ, ul.MONTE CASSINO 31, kraków)

Cena za trening20 zł

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.