Spotkania wykładowe

Najlepszym rozwiązaniem i najbardziej efektywnym jest połączenie wykładu z treningiem praktycznym. Pozwala przedstawić zalety biegania w sposób teoretyczny i pokazać w jaki sposób wykorzystywać wiedzę w praktyce.

WYKŁADY DLA FIRM

Chcecie Państwo zmotywować swoich pracowników, kolegów do aktywnego trybu życia? Wiecie jakie to ważne, ale nie potraficie zaszczepić tego swoim współpracownikom? Oferta wykładowa to właśnie tego typu spotkania. Zrozumienie pozytywnych aspektów płynących z biegania to podstawa do skłonienia ludzi, aby uprawiali sport. Kluczem do tego jest umiejętność przekazywania wiedzy w taki sposób, aby zmotywować innych do systematycznej aktywności. Pokazanie zalet i walorów biegania. Przekazanie podstawowych wskazówek dotyczących pierwszych kroków w przygodzie z bieganiem. Zapobieganie kontuzją i umiejętność maksymalnego czerpania przyjemności z takiej formy ruchu, to podstawy jakie muszą poznać Twoi ludzie, aby rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Oferta wykładów obejmuje szerokie spektrum tematów w zależności od oczekiwań klienta. Począwszy od podstaw skierowanych do osób które jeszcze nigdy w życiu nie uprawiały sportu, po bardzo zaawansowane przeznaczone dla osób, które bieganie traktują bardzo poważnie, szykują się do biegów i szukają dróg do poprawy swoich wyników.

Piotr Konieczny / Trener Personalny

Ceny wykładów ustalam indywidualnie w zależności od tematyki

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.