Trening motoryczny i kondycyjny dla piłkarzy

Trening ogólnorozwojowy dla dzieci i młodzieży

Zajęcia sportowe skierowana są do wszystkich chcących poprawić swoją sprawność fizyczną, w których nadrzędnym celem jest prawidłowy rozwójfizyczny ćwiczących. Przygotowanie motoryczne odgrywa kluczową rolę w każdej dyscyplinie sportowej. Atrakcyjna forma zajęć, wysokiej jakości sprzęt sportowy, różnorodne ćwiczenia wpłyną na poprawę podstawowych zdolności motorycznych takich jak szybkość, siła, wytrzymałość, koordynacja ruchowa oraz gibkość. Odpowiedni program kształtowania motorycznego, zaplanowany i systematycznie wdrażany już od najmłodszych lat korzystnie wpływa na jakość ruchu sportowca, co z kolei wiąże się między innymi z zapobieganiem potencjalnym urazom. A co najważniesze szybki i zrównoważonyrozwój zawodnika.

Dajemy Ci właśnie niepowtarzalną szansę oddać się w ręce ekspertów, którzy z niezwykłą dbałością zadbają o  lepszą przyszłość Twojego Dziecka.

 

Miejsce treningów: Stadion „MOS Zachód” przy Placu na Groblach 23 w Krakowie
Miesięczny koszt zajęć  w grupie  6-8 osób wynosi:  30 zł x 4 zajęcia w miesiącu = 120 zł
Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe 1 raz w tygodniu.
Czas trwania zajęć – 60 minut.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską na czele kórej stoi:

Trener MAREK KAWIKabsolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a także abiturient studiów podyplomowych „Przygotowanie sprawnościowe w zespołowych grach sportowych” na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Były zawodników w biegach średnich – medalista mistrzostw Polski. Trener przygotowania kondycyjnego i motorycznego mi.in kadry Polski juniorów w unihokeju (6 miejsce na mistrzostwach świata w Helsingborg, Szwecja 2015), KS Cracovia Kraków, KSPN Pogoń Kraków oraz wielu czołowych zawodników innych dyscyplin sportowych.

 

Trening indywidualny 120 zł/trening. Pakiet 6 treningów indywidualnych 600 zł.

 

 

oferta trenerska

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.