Kalkulator kalorii

Oblicz ile spalisz kalorii

Zapisz wyniki do PDF
Wszystkie dane wysyłane zapisywane są w systemie tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych, informacje te nigdy nie będą udostępnione osobą trzecim

Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego

Kalkulator kcal to źródło wiedzy dla osób poszukujących drogi do odchudzania przez bieganie lub chcącej utrzymać prawidłową wagę biegacza. Dzięki niemu można wyliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, zarówno w dniu bez treningowym jak i w dniu kiedy przebiegacie określoną ilość kilometrów. Pozwala określić jaką macie spoczynkową oraz dobową przemianę materii. W zależności od trybu życia i aktywności pokazać jak wygląda u Was całkowita przemiana materii. Podane dane pozwalają w sposób najprostszy bazując na spożywanych kaloria ułożyć zbilansowany posiłek. Podążając za podstawowym przesłaniem w trakcie odchudzania, że bilans energetyczny nie może być dodatni, czyli musimy zjadać mniej kalorii w stosunku do ilości zużywanej w ciągu dnia to nasz kalkulator poprowadzi Cię przez to jak tego dokonać.

oferta trenerska

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.