Oferta dla firm

„Sprawniejszy człowiek, wydajniejszy i zdrowszy pracownik”.

„Sprawniejszy człowiek, wydajniejszy i zdrowszy pracownik”

Jak dowodzą badania naukowców z największych Uniwersytetów na świecie, wystarczy 30 minut biegu dziennie, aby poprawić o 30% naszą zdolność do lepszej koncentracji, o 20% zwiększyć wydajność naszego mózgu i rozwinąć umiejętności radzenia sobie ze stresem. Osoby regularnie uprawiające sport zachowują sprawność fizyczną i intelektualną znacznie dłużej niż ci, którzy nic nie trenują. Częste i regularne ćwiczenia fizyczne są ważnym elementem w zapobieganiu wielu chorób, takich jak : rak, miażdżyca, choroby krążeniowo-naczyniowe, cukrzyca, otyłość czy bóle pleców. Ucieknij konkurencji !!!

NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.