Strefa pro

Naukowe podejście do sportu ma tylko wtedy sens, kiedy wiemy po co to robimy.

„Sprawniejszy człowiek, wydajniejszy i zdrowszy pracownik”

Na rynku pojawiają się kieszonkowe sprzęty pomiarowe, które jeszcze kilka lat temu zarezerwowane były tylko dla wielkich klinik lub ośrodków naukowo-badawczych. Teraz taki sprzęt może mieć każdy i w ten sposób producenci go reklamują. Nafaszerowane nowinkami technologicznymi pulsometry, programy do monitorowania obciążeń treningowych, laktometry itp. Dodatkowo do tego typu sprzętu dołączane są książki lub broszury z instrukcjami obsługi i możliwościami ich wykorzystania. W tych że prospektach funkcjonowanie organizmu pokazane jest w sposób uproszczony, tak jakby ludzkie ciało było programem komputerowym, który wystarczy zaprogramować i wszystko dzieje się automatycznie. Niestety to nieprawda i wiele osób takim postępowaniem bardziej sobie szkodzi, niż pomaga. W mojej ofercie znajdziecie połączenie dwóch światów naukowego i praktycznego. Każdy test, badanie, ma swoje miejsce w całym cyklu przygotowawczym. Pracuje na nieszablonowych szkołach treningu, które przynoszą bardzo dobre rezultaty. Zapraszam do skorzystania z oferty PRO.


NASZA OFERTA
Obozy biegowe
Przeżyj z nami niesamowitą biegową przygodę!

Wyjazd na obóz treningowy to nie tylko bieganie ale też świetna zabawa, spędzenie czasu z niesamowitymi ludźmi z różnych zakątków kraju i nie tylko. Profesjonalna opieka trenerów, zaplecze sportowe, piękne tereny, znakomite hotele to sprawy które powinny zachęcić wszystkich miłośników biegania.

Tutaj poznasz najnowsze rozwiązania treningowe, poprawisz technikę, poznasz metody szybkiej regeneracji, wzmocnisz mięśnie i rozwiniesz swoje biegowe skrzydła.